Kentoya stále vyvíjí a představuje nové modely skútrů!

Značka Kentoya je celosvětově nejznámějším výrobcem skútrů. Jednotlivé modely s logem Kentoya na karoserii jsou známé svou precizností, vysokou úrovní konstrukčního provedení a také svým elegantním vzhledem. V nabídce Kentoya je hned několik modelů skútrů s obsahem 50ccm i 125ccm. Každý typ a má svá specifika a originální design. A stále jsou vyvíjeny a na světový i český trh dodávány nové modely. O jaké se jedná? Některé z nich si nyní představíme.

 

Pro milovníky Babety je připraven TWIN CUP 50 4T

Model TWIN CUP 50 4T je určen všem milovníkům klasických malých motorek – Babet. Babety byly populární především na přelomu tisíciletí, kdy byly součástí snad každého domu v obci. Kentoya si byla vědoma zvýšeného zájmu o tento druh motorek a tak je tady. Tentokrát s čtyřtaktním motorem používaný za dávných časů v Hondě a čtyřmi převodovými stupni. Jak tento „krasavec“ vypadá, se můžete podívat níže…

babeta

 

Novinka od března 2015 – Broadway 125 4T

Od března letošního roku se můžeme setkat na trhu s dalším modelem Kentoya, který je dokonce samotným výrobcem označován, jako hlavní vlajková loď nabídky. Jednat se bude o skútry Broadway 125 4T. Přednosti tohoto modelu jsou v jeho robustnosti, absolutním pohodlí pro řidiče, ochraně před větrem, ale stále je zachována maximální ovladatelnost.

skútr

 

Model od května 2015 – Viking 125

A přidáme také jeden model skútrů Kentoya, který na českém trhu teprve přijde do prodeje. Konkrétně se jedná o skútr Viking 125 a jeho prodej bude zahájen až v květnu letošního roku. Už teď ale víme, že u tohoto modelu se Kentoya zaměřila na zajištění nejlepších cestovních vlastností pro řidiče.

skútr1

 

Kentoya to nejsou jen skútry, ale také elektrokola

A nakonec také jedna zajímavost. O tom, že je Kentoya jednou z nejznámějších značek v oblasti výroby skútrů už není třeba dále diskutovat. Málo se ale ví, že tato značka nabízí také jiný druh malých dvoukolových dopravních prostředků. Konkrétně se jedná o elektrická kola. Také elektrokola Kentoya disponují kvalitní konstrukcí, elegantním vzhledem a dokonale propracovanými technologiemi.

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login