Kongresový hotel Praha – místo, kam se budete vracet

Praha disponuje mnoha hotely, některé jsou lepší, jiné horší, TOP HOTEL však patří k hotelům s označením „art“ a navíc je znám jako „největší kongresový hotel Praha“ nejen u nás, ale v celé Evropě. Ať už potřebujete prostor pro konání společenské akce, kongresu, konference či školení, v širokém výběru sálů najdete ten pravý.

Kongresové centrum Praha
Kongresové centrum Praha

Kongresový sál Praha

Kongresové sály, kterých je v hotelu hned pět, umožňují sešlost pro 1 000 osob. Kromě pohodlného rozmístění stolů nabízí každý sál prostor s pódiem a restauračním zázemím. Jsou vhodné jak pro rauty, bankety, tak pro divadelní nebo koktejlové sezení. Kongresový sál Praha, zázemí vhodné pro firemní jednání.

Konferenční prostory Praha

Kongresové centrum Praha v TOP hotelu nabízí vedle zmíněných sálů také 16 salonků. Každý má jiné vlastnosti. Vybrat si však můžete z prostor ideálních pro divadlo, školení, workshopy. V žádném vám nebude chybět ani potřebná technika, jako je například dataprojektor. Všechny prostory jsou navíc pokryty Wi-Fi. Jedním ze zákoutí, které lákají k uspořádání sešlosti, je také prosklená místnost s krbem a výhledem do Japonské zahrady. Komerční prostory Praha najdete přímo v centru města.

Mnohem více než jen hotel

Toto kongresové centrum Praha v TOP Hotelu je však mnohem více než místo, kde lze přespat a uspořádat společenskou či pracovní akci. Jak bylo již zmíněno, hotel nese označení „art hotel“, což znamená, že zde najdete umělecká díla, nad kterými můžete společně s kolegy diskutovat.

Dalším benefitem hotelu je 5 restaurací, ve kterých si pochutnáte na specialitách místních šéfkuchařů. To, jak se v místní kuchyni vaří, můžete ochutnat i přímo během vaší akce – hotel nabízí cateringové služby přesně podle vašich chutí. Přijeďte se sami přesvědčit o tom, že tento hotel nedostal svá četná označení pro nic za nic.

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login