Kuchyňské hodiny neruší, naopak se ozvou v pravý čas

Kuchyňské hodiny neruší, naopak se ozvou v pravý čas

Znáte to? Jste na návštěvě, u voňavé kávy se zákuskem a příjemného povídání se ozve zničehonic bim-bam bim-bam. Trhnete sebou – což si zřejmě tvůrci hodin přáli. Ať se bimbání ozývá každou čtvrthodinu nebo hodinu, více méně si během dne zvyknete. Ovšem nejhorší je odbíjení v noci. Na možnost nočního tichého režimu mysleli japonští tvůrci novodobých hodin, jež jsou od 23 hodin do rána neslyšitelné. Kuchyňské hodiny, krbové, nástěnné, podlahové či stolní hodiny ze dřeva i plastu jsou k dispozici pro obyčejné i náročnější zákazníky.

Hodiny s číselníkem i bez, odbíjecí i s melodiemi

Vždyť proč kupovat dětem do pokoje starožitné hodiny nebo do autodílny či průmyslového provozu dřevěné kuchyňské hodiny, když se do těchto interiérů hodí právě hodiny z plastu? Nezničitelný, ale přesto nápaditý design zaujme každého, kdo potřebuje zjistit okamžitý čas, tak aby si přesnou časomíru okamžitě na stěně vyhledal. Stejně tak, kdo si pořizuje nástěnné či podlahové hodiny do bytu, má na výběr mezi mnoha typologiemi, které budou krásně zapadat přesně do stylu interiéru. Z hodin se tak stane plnohodnotný prvek, jenž v místnosti nebude rušit, nýbrž ji ideálně vyplňovat.

Chcete zajímavé hodiny bez číselníku? Máte je mít. Chcete místo odbíjení celé poslouchat příjemnou melodii? Není problém. Máte možnost zvolit si hodiny dle svého gusta i melodii, která vás po čase nebude štvát. Hrací hodiny mají většinou devět melodií, jež vás nikdy neomrzí, neboť je pokaždé můžete pohodlně změnit. Potřebujete spíše hodiny s budíkem než rustikální model, jaký se hodí spíše do zámeckých komnat? Nebojte se nahlédnout pod pokličku Zlatnictví Kleopatra. Aby úplnost sortimentu obchodu byla dokonalá, šperky byly doplněny o kategorii plnou budíků, hodin a hodinek.

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login