Home Zboží Kvalitní regálové systémy od tradičního dodavatele Regalsistem.

Kvalitní regálové systémy od tradičního dodavatele Regalsistem.

by Press Media

Regálové systémy obr. 1
Společnost REGALSISTEM s.r.o. je tou pravou volbou pokud hledáte efektivní řešení regálových systémů pro jakékoliv skladovací prostory – sklady, archivy nebo prodejny. Jsme firma s 19 letou tradicí, širokým spektrem kvalitních služeb a obrovským sortimentem regálů a jiné skladovací techniky. Našimi zákazníky jsou střední a malé firmy, ale i velká logistická centra. Všechny objednávky realizuje tým profesionálů s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Nabízíme kompletní vybavení pro archivy, sklady, dílny a prodejny od návrhu až po finální montáž přímo na místě. Naším cílem jsou spokojení, vracející se zákazníci. Dodáváme všechny druhy regálů a regálových systémů – policové regály, regály na pneu, pojízdné regály, patrové sklady a mezipatra, paletové regály a konzolové regály. Regály je možné dovybavit o širokou škálu doplňků, manipulační techniku ​​a dílenský kovový nábytek.

Policové regály

Regálové systémy obr. 2

Policové regály mají široké spektrum využití. |Zdali řešíte jak využít zázemí vašeho obchodu, nebo firemního skladu, aby bylo každé místo efektivně využito, regály od firmy Regalsistem perfektně splňují všechny požadavky. Jejich největší výhodou je jejich variabilita, jelikož si regály poskládáte dle potřeby a možností místnosti.

  Jak se zahřát v chladných dnech?

Výhody policových regálů?

Regálové systémy obr. 3

Montáž regálových systému je velice jednoduchá

Vysoká nosnost vhodná i do technických skladů

Variabilní řešení policových regálů

Vysoká odolnost materiálů

Paletové regály

Paletové regály jsou vhodné především do skladů, jelikož se dají vestavět do velké výšky, aniž by ztratili na své stabilitě. Můžete tak jednoduše uskladnit palety různých rozměrů. Buňky paletových regálů je možné osadit příčníky, válečky, plechovými policemi či rošty.

You may also like

Leave a Comment