Kvalitním pitným režimem ke zdraví a kráse

Kvalitním pitným režimem ke zdraví a kráse

Kvalitní a pravidelný pitný režim je základ zdravého životního stylu. Je to jednoduché. Všichni asi dobře víme, že lidské tělo se skládá z 70% z vody. Člověk bez tekutin také nepřežije déle než pár dní. To jsou známé informace. Víme ale, jak naše tělo naopak ovlivní kvalitní pramenitá voda? Pravděpodobně ne. Možná namítáte, že přece pijete vodu z kohoutku a přeslazených limonád se ani nedotknete. Je ale kohoutková voda skutečně tím pravým? Pojďme to zjistit!

Pramenitá voda

Tím nejlepším, co můžete svému tělu dopřát, je bezesporu pramenitá voda. Dokonce se říká, že by měla ideálně tvořit až 80% pitného režimu! A proč? Pokud máte skutečně dobrého výrobce, můžete se spolehnout na několik jistot. Na přírodní zdroj, křišťálovou čistotu i vysokou minerální hodnotu. A pokud je váš distributor doopravdy kvalitní, voda také bude vždy naprosto čerstvá. Zdá se vám to jako samozřejmost? Naopak. Voda by neměla mít po stočení zbytečné prostoje na skladech. Obírá jí to totiž na tolik vytouženou kvalitu. Nejlépe by se měla ke spotřebiteli dostat do 7 dní! A přesně podle toho dodavatele vyhledávejte.

Velmi praktickým řešením je pořizovat balenou pramenitou vodu v barelech 18,9l. Nejen, že jako zdroj vydrží velmi dlouho, ale mají i svůj ekologický důvod. Barely jsou totiž většinou vratné. Po dezinfekci se mohou vrátit zpět do oběhu. Nebudou se proto hromadit v odpadu.

Jaký má pramenitá voda vliv na člověka?

Pramenitá voda obsahuje všechny důležité zdraví prospěšné minerály. Patří mezi ně vápník, hořčík, fluoridy a křemík. Její konzumace má proto dobrý vliv na činnost srdce, krevního oběhu, nervové soustavy a také fungování svalů. Kvůli vápníku je důležitá pro kosti i zuby.

Potvrzený je její pozitivní vliv na psychiku člověka. Trpíte-li nespavostí, bolestí hlavy či výkyvy nálad, není nic lepšího než si dát sklenici osvěžující pramenité vody!

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

eKompetence.cz

StyleMag.cz

In-In.cz

 

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login