Home Služby Las Adelitas a tým profesionálů

Las Adelitas a tým profesionálů

by Press Media

Vše je samozřejmě o lidech a jejich přístupu. A ne jinak je tomu i v mexické restauraci Praha. Na prvopočátku stál Rodrigo s Patriciem, kdy Rodrigo vařil a Patricio se staral spíše o donáškovou službu. Oba dva jsou v Čechách již delší dobu, takže se s nimi v pohodě domluvíte. Jeden z nich je tu již deset let a ten druhý devět let, takže komunikace nebude překážkou. Dalšími členy týmu jsou Fernando, David a Luis. Každý má svou náplň práce a každý z kluků je něčím specifický, ostatně uvidíte sami, až navštívíte Las Adelitas mexickou restauraci Praha 2. Pojďme si to zopakovat, Rodrigo je šéfkuchař restaurace na Malém náměstí, Patricio je provozním ředitelem, Fernando pracuje na administrativních věcech a finančních záležitostech, David je pověřen propagací firmy a celkovým marketingem, a Luis je šéfkuchař.

A co je pro vás připraveno dobrého?

Jedná se o restauraci, tak určitě každého bude zajímat, co má pro své zákazníky a klienty připraveno dobré ho k jídlu. Jedná se tady o tolik dobrot, že si vybere skutečně každý. Tacos, Nachos, Burritos, Enchiladas, Quesadillas Adelitas, Flautas, Parriladas, Molcajete a samozřejmě i dezerty. To vše a ještě mnohem více naleznete v mexické restauraci Praha 3.

K jednotlivým pokrmům

Tacos je pokrm, který se těší oblibě po celém světě, jedná se o kukuřičné malé tortily, které můžete naplnit, čím jen budete chtít a na co právě budete mít chuť. Nejčastěji plněné rýží, guacamole, omáčkami mnoha druhů a na závěr, jako příloha, nesmí chybět limetka. Dále v mexické restauraci samozřejmě nesmí chybět Burritos. Burritos je naopak veliká pšeničná placka, kterou si opět necháte naplnit dle své chuti a zasypete sýrem gouda, můžete přidat i zakysanou smetanu, doplnit lahodnými mexickými omáčkami a firemní večírek Praha může začít.

  Snažíte se zhubnout, ale ne a ne nastartovat tělo k hubnutí?

You may also like

Leave a Comment