Home Cestování Let vrtulníkem – fascinující zážitek

Let vrtulníkem – fascinující zážitek

by Press Media

Proletět se v oblacích jako pták, to je snem člověka již od pradávna. Vidět svět z ptačí perspektivy, prožít okamžiky, na které se jen tak nezapomíná. 

Vyhlídkový let vrtulníkem jako skvělý dárek 

Někteří lidé o tom sní a jiní se snaží překonat svůj strach z letu a výšky. Žádný z nich ale nelituje takového zážitku. A takové překonání se za to určitě stojí. Ať už letíte poprvé nebo jste letěli dopravním letadlem, kde jste ani neseděli u malého okénka, brzy pochopíte, že  zážitek ve vrtulníku se ničemu nevyrovná. Jakmile se vrtulník odlepí od země, naskýtá se nám pohled nad přenádhernou krajinou, která je naším domovem. Lidé a domy se zmenší a my kroužíme na obloze jako ptáci. Pro adrenalinové nadšence lepší dárek nenajdete.  Stačí jen vybrat zda se proletět vrtulníkem nad Prahou, která je z výšky ještě krásnější než ze země a máme ji celou jako na dlani, nebo jen tak dál do přírody. 

  Vzlétněte s námi do nebeských výšin!
Let vrtulníkem

Adrenalinový let vrtulníkem pro odvážné

Pokud hledáte opravdové dobrodružství a chcete si ho trochu přikořenit, můžete si zvolit adrenalinový let vrtulníkem, během kterého vás čekají různé obraty, bojové zatáčky a otočky. Věřte, že ty vám rozproudí krev v žilách a zkusíte si, jaký pocit stav přetížení vlastně přináší! Od takové zkušenosti pro vás všechny pouťové atrakce budou jen houpačky pro děti.

Vrtulník Robinson R44

Budete v rukou zkušeného pilota, který má nalétané stovky hodin, v moderním vrtulníku Robinson R44, který je proslulý svou obratností, kterou vás také ohromí. Tento vrtulník je známý také pro svou bezpečnost a komfortnost, kterou nabízí. Má dostatek pohodlí a je z něj nádherný výhled. Věřte, že o vás a o vaši bezpečnost bude velmi dobře postaráno, a proto není důvod se něčeho obávat. Můžete se v klidu kochat přírodou a vámi dobře známými místy, které vám z výšky poodhalí svá další tajemství.

You may also like

Leave a Comment