Home Finance Levná půjčka je řešením, když přijde nečekaná složenka a výplata je daleko

Levná půjčka je řešením, když přijde nečekaná složenka a výplata je daleko

by Press Media

Život nám občas připraví hodně zajímavé situace, ale s malým úvěrem je můžeme vyřídit rychleji.

Nedoplatek za elektřinu, mobilní paušál nebo prostě výdaj, s nímž jsme opravdu nepočítali, ale je třeba okamžité úhrady – nejlépe ještě dnes. Jak takovou situaci vyřešit, když je zrovna rodinná kasa prázdná a čeká na termín výplaty, který bude až za několik dnů? Řešením je malý úvěr, u nějž poskytovatel zašle peníze prakticky okamžitě po schválení. Proč tedy čekat až do zítra, když můžete mít po starostech ještě dnes odpoledne?

Vyberte si částku a lhůtu splatnosti, vyřízení je rychlé

Dlouhé čekání, osobní jednání, papír střídá papír, podpis zase podpis. To už dnes rozhodně není styl, kterým by se prezentovala klasická levná půjčka! Proč mít nějaké zdržení, když je tu internet, jenž je dostupný prakticky nonstop? Široký výběr variant, jen několik osobních údajů a nadto potvrzení o trvalém příjmu. Víc opravdu není třeba, i když si na úřadech někdy opravdu počkáte a potřebujete na každou maličkost několik razítek – nebankovní poskytovatelé půjček jsou naštěstí z úplně jiného těsta!

Žádné starosti, otevírací doba poboček nehraje roli

Nemuset spěchat do prodejny, která zavírá ve čtyři odpoledne a váš pracovní den se završí již půl hodiny předtím. Raději si koupit zboží po internetu a nechat přivézt až do zaměstnání nebo domů. Podobným způsobem ale fungují i krátkodobé půjčky, protože vyřízení kompletně online šetří čas oběma stranám, není proto žádný důvod jej nevyužít. Byla by přece škoda plýtvat volným časem, jenž je tak drahý, že? A na co si vlastně můžete půjčit? Možností je skutečně celá řada…

  • Mobilní paušál, nedoplatek za elektřinu. Jakákoliv důležitá, a přesto zapomenutá složenka.
  • Rekonstrukce koupelny, alespoň dílčí. Kdo by nechtěl nový sprchový kout, co je teď v akci?
  • Zásoba potravin na další víkend. Nebo jiný nákup v supermarketu, co prostě nepočká. 
  Jaký zvolit hypoteční úvěr, aby se stal pro vás tím nejvýhodnějším?

Výplata se může kdykoliv oddálit, zrovna když to vůbec nečekáte. Rodinná kasa pak ale nemusí být prázdná, stačí vědět, na koho se obrátit – a dobře si promyslet všechny varianty. Existuje například i bezúročná půjčka, se kterou se dočkáte řešení opravdu akutního finančního problému už během příští čtvrthodiny. Žádné dlouhé papírování a stoprocentní bezpečnost, šifrování dat je na špičkové úrovni a rozhodně nehrozí, že by nastala (nejen v tomto směru) jakákoliv komplikace.

Nebude třeba telefonovat, odpadnou i osobní schůzky

Dohoda mezi čtyřma očima s makléřem? Ne, u menších půjček je tohle přece zastaralý mechanismus, o kterém už ani není nutné uvažovat. Nástup internetu všechno změnil, lépe řečeno – ještě významně zjednodušil. Návštěva kamenných poboček není nutná, telefonický hovor také ne. Vše se odehraje online, i kdyby sousedé poslouchali za dveřmi a nic jim jinak neujde, tady se žádných klepů obávat nemusíte. Nebudou mít totiž nejmenší tušení, že si zrovna sjednáváte úvěr…

A jak poznáte spolehlivého poskytovatele půjček? 

Ne vždy máte tu čest s někým férovým, tak to chodí v mnoha oblastech našich životů, že? I proto byste měli na nebankovním trhu s půjčkami vybírat opravdu pečlivě. Podniká poskytovatel v ČR už dlouho, má dobrou pověst a sídlí ve větším městě, nejlépe pak v Praze? To je slibný začátek, když si pak přečtete některé reference, určitě budete mít ještě mnohem jasněji. Cílem je dostat se do dobrých rukou, ale také půjčit si tak, abychom vše v pořádku splatili ve stanoveném termínu. Jistě, někdy se mohou dostavit komplikace a bude zapotřebí půjčku odložit, pokud ale už dopředu víte, že byste měli se splátkovým kalendářem problémy, není důvod si jakoukoliv podobnou dohodu sjednávat. 

  Jen polovina domácností má přehled nad svými financemi

You may also like

Leave a Comment