Home Služby Masáže tak trochu jinak. Vyzkoušejte masaze-luxury.cz!

Masáže tak trochu jinak. Vyzkoušejte masaze-luxury.cz!

by Press Media

Dnešní doba bohužel nastolila vysoké pracovní tempo, které většinu z nás velice vyčerpává. Jistě znáte pocit, kdy se těšíte po dlouhém dni stráveném v práci domů, ale namísto zaslouženého odpočinku vás tam čeká druhá „šichta“. Uklidit domácnost, obstarat vše potřebné a připravit večeři, to vše se opakuje s každodenní rutinou. Najděte si ve svém nabytém programu chvilku pro sebe a navštivte masážní salon masaze-luxury.cz a budete víc jak mile překvapeni!

Jaké služby masážní salon masaze-luxury.cz nabízí?

Diskrétní salon masaze-luxury najdete na Praze 2 přímo v centru a nedaleko zastávky metra I.P.Pavlova. Příjemnou atmosféru a pěkné prostředí si můžete vychutnat v jednom z útulně zařízených pokojíčcích. Masáže se provádí na velkých vyhřívaných podložkách, aby se klient cítil příjemně a uvolněně. Masérky vám nabídnou masáže tělo na tělo, prsní masáž, nebo společnou sprchu.

 

Masáž Tenga Egg

Nuru masáž

Mýdlová masáž

Masáž lávovými kameny

Tantra masáže

Masáže se dvěma masérkami

Masáže pro páry

Masáže pro ženy

Průběh masáže

Nejprve si vyberete konkrétní masérku, se kterou budete chtít svoji relaxaci absolvovat. Každá z masérek má své postupy, které každému nemusí vyhovovat. Je proto důležité vybrat si tu správnou, se kterou budete nadmíru spokojeni. Když dorazíte na místo, vybraná slečna si vás vyzvedne před domem a zavede do masážního pokoje, kde vám nabídne něco k pití. Poté je třeba se dohodnout s masérkou, jaké máte požadavky a co vše od masáže očekáváte.

  Virtuální kancelář Praha, nabízí novou možnost jak výhodně podnikat

Tantra masáže      

Tantra masáž je právem považovaná za královnu všech masáží, jelikož při ní dochází k maximálnímu uvolnění a navození příjemných pocitů. Tantra masáž vás zbaví nahromaděného stresu a dokonale vás uvolní. Přijďte i vy prozkoumat nový obzor své intimity do salony masaze-luxury.cz

 

 

 

You may also like

Leave a Comment