Home Bydlení Mokré čištění koberců a čalounění

Mokré čištění koberců a čalounění

by Filip Dr

Koberce lidé vyrábějí a používají ve svých domovech již celá staletí. I když všichni dobře víme, že se jedná o věc, která dobře přitahuje prach a veškeré nečistoty, které se jen tak lehce nedají odstranit, tak je stále kupujeme a používáme. Netrapte se už nikdy víc kvůli tomu, že máte špinavý a zaprášený koberec. Zvolte si společnost čištění koberců Praha, která Vám koberec vyčistí tak dokonale, že několik měsíců bude koberec vypadat, jako by byl nový.

Našich výsledku jsme schopni docílit díky několika faktorům: Používáme pokrokové a účinné stroje, které ve své kategorii jen stěží najdou konkurenci. Dále do těchto strojů aplikujeme speciálně vyvinutý čistící prostředek, který se zcela rozpustí a dokáže koberci dodat regenerační látky, díky kterým vypadá jako nový. Třetím faktorem je, že máme k dispozici zaměstnance, kteří své práci opravdu rozumí. Celý proces čištění probíhá mokrou cestou, a čisticí efekt je opravdu hloubkový. Mokrý způsob čištění koberců a sedaček je odborníky považován za nejefektivnější.

Nově jsme vytvořili pobočku rovněž ve městě Brno, kde nás na internetu najdete jako Čištění koberců Brno. Kvalita našich služeb je stejná jako v hlavním městě. Jelikož má čalounění podobnou strukturu, jako mnohé koberce, tak zároveň čistíme sedačky, nejrůznější křesla a v neposlední řadě i židle nebo autosedačky. Ceník, který jsme pro Vás připravili je velmi příznivý. Objednávky přijímáme již od 350 Kč, a pokud bydlíte v Brně nebo Praze, tak si za dopravu nebudeme účtovat ani korunu. Důvodem, proč jsme schopní nabídnout v porovnání s konkurencí je fakt, že máme stále více klientů, a tudíž i větší zisky, díky kterým si můžeme dovolit zlevňovat naše služby. Zároveň se i snažíme o to, abychom u nás měli nejmodernější vybavení.

  Nejčastější důvody k prodeji domu

V moravské metropoli je navíc k dispozici pro všechny zájem půjčovna čističů koberců Brno, kde lze zapůjčit profesionální stroje na mokré čištění každý den včetně víkendů a svátků. Po telefonické domluvě je možno si pro stroje přijet i ve večerních či brzkých ranních hodinách. Pro dotazy a informace nás kontaktujte na zákaznické lince či zákaznickém e-mailu: info@cisteni-kobercu-brno.com

 

 

You may also like

Leave a Comment