Home pro Muže Na vážná seznámení s rozumem

Na vážná seznámení s rozumem

by Press Media

O vážném seznámení pravděpodobně neuvažuje šestnáctiletá dívka, která touží po prvním polibku a po prvních dotecích, po pohlazení ve vlasech. Chce si to totiž všechno vyzkoušet, vědět, jaké to je, cítit vroucí lásku, poznat první zamilování… Dost možná o něm netouží ani devatenáctiletý chlapec, který chce vyzkoušet co nejvíce milenek a pro tu svou pravou lásku byl tím nejlepším a nejzkušenějším. Všichni takoví, kteří se bezhlavě zamilují, si v prvních dnech, týdnech a měsících, kdy jsou zaslepeni růžovými brýlemi, přestavují nekonečnou lásku, která bude tou nejlepší a nejdelší na celém světě. Nekonečná láska nemusí být vážná, musí být ale opravdová!

Na vážné seznámení s rozumem

Ti, kdo po vážném seznámení prahnou, jsou životem zkušení a vědí, co chtějí. Častokrát ale člověk zvažuje, jestli rozum a všechno toto vědění a vědomi nezabíjí všechny plány srdce. Jestli nekazí Amorovy snahy o to, aby byl celý svět zahalen v růžovém hávu. Ať je to tak či onak, po partnerovi touží asi všichni. A nemusí být dokonalý a bez chybiček! Najít ho lze několika způsoby. Největší výběr lidí, kteří mají stejný, anebo velm i podobný záměr, je na internetových seznamkách. V globalizované době pak vznikají i seznamky, které umožňují poznávat lidi z celé Evropy. Evropská seznamka www.evropska-seznamka.czje toho dobrým důkazem. Jen je potřeba jít na trochu rozumem, růžové brýle nám v tomto případě moc nepomohou a můžou nás zavést někam, kde vůbec nechceme být.

  Stylové volnočasové pánské oblečení

Počkat, až přeskočí jiskra

Seznámení přes internet není nic trestuhodného, v dnešní době je to skoro až nutnost. Za předpokladu, že je člověk obezřetný, asertivní a rozumný, může najít vážnou známost třeba z Francie nebo z Itálie. Jen je na chvíli potřeba z toho všeho vynechat aspoň na začátku srdce… To se dá zapojit i v průběhu seznamování, až když se z přátelského tlachání stane cosi vážnějšího. Jiskra nemusí přeskočit hned, někdy musí být člověk velmi trpělivý…

You may also like

Leave a Comment