Home Cestování Naše krásná země jako na dlani

Naše krásná země jako na dlani

by Press Media

Chcete se cítit jako pravá hollywoodská hvězda? Chcete cítit, jak vám adrenalin proudí v krvi? Hledáte zážitek na celý život a zároveň něco neobvyklého? Pak je tu pro vás vyhlídkový let vrtulníkem Robinson R44! Kdo by nechtěl obdivovat krásy naší země z nebe. Historii protkaná Mladá Boleslav, kouzelná Praha, nádherná Vltavská kaskáda nebo proudící Sázava – máte naši krásnou zemi jako na dlani. Soukromý let vrtulníkem je prostě ojedinělý adrenalinový zážitek, který se naskytne jednou za život.

Poletíme tam, kam si budete přát

Vybrali jsme pro vás ta nejkrásnější místa v okolí pražského letiště. Vybrat si můžete z několika možných okruhů, záleží také na vás, jak dlouho chcete letět: někdo bude nadšený po půlhodince letu vrtulníkem, jiný i po 90 minutách nemá dost! Vaše přání splníme, ať už si toužíte prohlédnout pohádkově zasněženou krajinu a spící města a vesnice nebo raději probouzející se jarní přírodu plnou divokých zvířat. Adrenalinový let vrtulníkem samozřejmě ale nabízí mnohem víc, než jen krásnou krajinu – samotný let vrtulníkem, kdy neslyšíte nic než hučení motorů, pod vámi několik desítek až stovek metrů prázdnoty a rychlost až 240 km/h – vám vžene krev do žil a zježí chlupy na těle.

Let vrtulníkem

Vrtulník R44 je připraven vám vytvořit celoživotní zážitek

Využívají ho policisté, armáda a světový lídři po celém světě a vy máte jedinečnou možnost se tímto čtyřmístným vrtulníkem také proletět. Můžete obdivovat krásnou přírodu a historická místa z ptačí perspektivy. Krásy Českého ráje, zřícenina hradu Trosky, pohádkové zámky nebo skalní města z perspektivy, z jaké je neznáte – to je vyhlídkový let vrtulníkem. Není na co čekat, proleťte se vyhlídkovým vrtulníkem nad krásnou krajinou a dopřejte si tento neobvyklý zážitek ještě dnes.

  Zatočte s přebytečnými kilogramy v lázních

You may also like

Leave a Comment