Navraťte krásu zdeformovaným a poškozeným alu diskům

Alu disky dnes patří neodmyslitelně ke kolům aut i motorek. Jejich lehká konstrukce nemusí být pouze výhodou, předurčuje je totiž ke snadnému poškození.
Alu diskům nesvědčí nepatrná jízda ani katastrofální stav některých silnic u nás. Nejčastěji se objevují závady zapříčiněné najetím na obrubník nebo výmol. Dochází k poškrábání barvy, odštípnutí nebo dokonce deformitě tvaru.

Kontrolujte pravidelně disky u vašeho auta nebo motorky

Alu disky je třeba pravidelně kontrolovat, protože některé poškození běžně při jízdě nepoznáte. Pokud se neopraví, nemusí jít jen o kosmetickou záležitost, ale mnohdy se poškodí i samotné kolo. Prodřená pneumatika vlivem závady na disku není úplně výjimečná záležitost.

Co když zjistíme poškozený alu disk?

Pokud dojde k poškození disku, není nutná kompletní výměna všech disků na autě, ale výhodnější je nechat je zrenovovat v pneuservisu. Opravy disků, jejich rovnání, svařování, broušení nebo lakování dokážou navrátit funkci a skvělý vzhled snad každému disku, ať je jakkoliv poškozen. Samozřejmě se pak liší doba opravy, náročnost prací i výsledná cena. Není ale nikdy tak závratná, aby bylo výhodnější nakoupit nové disky.

Alu disky
Alu disky

Kde vám alu disky opraví rychle a kvalitně

Kam s poškozenými disky zajít? V pneuservisu Icarauto se na opravy disků u aut i motorek zaměřují, a to již od roku 2003. Mají na to speciální stroje, číslicově řízené, díky kterým jde vše jako na drátkách a zdeformované alu disky budete mít brzo zpět jako nové. Díky tomu, že jsou všechny dílčí práce prováděny na jednom místě, se šetří peníze i čas. K dalším pracím, které zde provádějí, patří přezouvání kol, jejich huštění, uskladnění sezonních pneumatik a samozřejmě i prodej nových kol i disků.

 

 

Press Expres na Facebooku

One Response to "Navraťte krásu zdeformovaným a poškozeným alu diskům"

You must be logged in to post a comment Login