Home Business Nebankovní půjčka všem

Nebankovní půjčka všem

by redakce

Nebankovní půjčky krátkodobého charakteru nám často vytrhnou trn z paty. Nedošla včas výplata? Chybí vám hotovost na novou pračku, lednici či kotel? Krátkodobé půjčky jsou způsob, jak nákup těchto věcí snadno a rychle financovat.

Půjčit si lze částky do 15 000 Kč. Pro nové zákazníky je nabídnuta první půjčka zdarma až do 5 000 Kč. V nejbližším možném termínu tak vrátíte pouze to, co jste si půjčili. Podmínkou je vrátit peníze do udaného termínu. Každé prodloužení půjčky je zpoplatněno.

 

Nebankovní půjčky online jsou poskytovány osobám od 25 do 65 let, kteří nemají negativní záznamy v registrech dlužníků nebo dokonce exekuci. S první půjčkou zdarma si můžete vyzkoušet, jak půjčka do výplaty funguje. K ničemu vás tato nabídka nezavazuje. Pokud peníze vrátíte včas, nemusíte si víckrát půjčovat nebo se naopak můžete vrátit pro vyšší částky.

Půjčku si sjednáte online z pohodlí domova, je potřeba mít přístup k internetu z pc nebo chytrého telefonu a také funkční telefon, na který vás kontaktuje zákaznické centrum. Schválení a vyplacení půjčky je velmi rychlé. Poté, co žádost odešlete, je potřeba odeslat také verifikační platbu ve výši 1 Kč pro ověření majitele účtu.

  Proč si dopřát šálek kávy – My vám to prozradíme!

více v článku...

Nebankovní půjčky od ReRum

Nebankovní půjčky nám pomohou v situacích, kdy se rozbije pračka či jiný spotřebič, děti chtějí jet na tábor, je potřeba zaplatit kroužky nebo jste vytopili sousedy a musíte jim vymalovat či uhradit škodu. Malé půjčky jsou sjednávány bez účelu. Můžete s penězi naložit podle svého uvážení. Tyto půjčky využívají nejen zaměstnaní, kteří nechtějí dokládat své příjmy, ale také studenti, rodiče na mateřské a senioři. Výhodou půjčky je, že nepotřebujete ručitele, obejdete se bez zástavy nemovitosti a peníze máte k dispozici za 15 minut. Jde o jednu z oblíbených vánočních půjček nebo půjček na dovolenou.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio.cz

Zprávycz.cz

Onlinepraha.cz

You may also like

Leave a Comment