Home Bydlení Neobyčejná poštovní schránka

Neobyčejná poštovní schránka

by redakce

Ano, je to tak, poštovní schránka není jen nějakou nádobou na poštovní zásilky. V dnešní době, kdy se většina komunikace odehrává pomocí mobilních telefonů a internetu už navíc nemá takové využití jako dřív. Přesto je důležitou součástí každého správného domova. Poštovní schránky navíc nemusí být neosobní, mohou být originální a elegantní. Vybrat si může opravdu každý.

Spousta materiálů

Jednotlivé poštovní schránky se neodlišují pouze designem, ale také použitým materiálem. Velké oblibě se například těší nerezové poštovní schránky, které v sobě snoubí přirozenou eleganci s odolností vůči povětrnostním vlivům. Ať mrzne nebo prší, v takové domovní schránce bude pošta vždy v bezpečí. Plastové poštovní schránky jsou také velice odolné a navíc umožňují výrobu v oblejších a ladnějších křivkách. Ale ani stará klasika v podobě plechových schránek se rozhodně nekrčí někde vzadu v koutě. Díky moderním povrchovým úpravám vám budou také dlouho sloužit.

Dejte ji kam chcete

Ať už půjde o venkovní poštovní schránky nebo o různé poštovní boxy do velkých areálů, vždy máte na výběr z několika možností a provedení. Prostě si vyberte co se vám líbí a přijde vám elegantní. Můžete je jednoduše zavěsit někde na plot, použít závěsný systém a připevnit je na bytové dveře nebo využít nabízené domovní jednotky s jednotlivými schránkami pro každý z bytů. Velice elegantním řešením je také poštovní schránka zapuštěná do plotového sloupku nebo do zdi vedle dveří. Můžete tak poštovní schránku jemně kamuflovat a začlenit do okolního prostoru.

  Elektrické přímotopy nejen na chaty a chalupy

Design pro oko

Je jen na vás zda se rozhodnete pro poštovní schránky designové nebo naopak pro ty zcela nenápadné. Vyberete si prostě tu, která vás něčím osloví a bude reprezentovat váš názor a vkus hned na začátku vašeho pozemku. Poštovní zásilky tu s námi totiž budou je hodně dlouho.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

StyleMag.cz

In-In.cz

GoldBach.cz

You may also like

Leave a Comment