Neobyčejná poštovní schránka

Ano, je to tak, poštovní schránka není jen nějakou nádobou na poštovní zásilky. V dnešní době, kdy se většina komunikace odehrává pomocí mobilních telefonů a internetu už navíc nemá takové využití jako dřív. Přesto je důležitou součástí každého správného domova. Poštovní schránky navíc nemusí být neosobní, mohou být originální a elegantní. Vybrat si může opravdu každý.

Spousta materiálů

Jednotlivé poštovní schránky se neodlišují pouze designem, ale také použitým materiálem. Velké oblibě se například těší nerezové poštovní schránky, které v sobě snoubí přirozenou eleganci s odolností vůči povětrnostním vlivům. Ať mrzne nebo prší, v takové domovní schránce bude pošta vždy v bezpečí. Plastové poštovní schránky jsou také velice odolné a navíc umožňují výrobu v oblejších a ladnějších křivkách. Ale ani stará klasika v podobě plechových schránek se rozhodně nekrčí někde vzadu v koutě. Díky moderním povrchovým úpravám vám budou také dlouho sloužit.

Dejte ji kam chcete

Ať už půjde o venkovní poštovní schránky nebo o různé poštovní boxy do velkých areálů, vždy máte na výběr z několika možností a provedení. Prostě si vyberte co se vám líbí a přijde vám elegantní. Můžete je jednoduše zavěsit někde na plot, použít závěsný systém a připevnit je na bytové dveře nebo využít nabízené domovní jednotky s jednotlivými schránkami pro každý z bytů. Velice elegantním řešením je také poštovní schránka zapuštěná do plotového sloupku nebo do zdi vedle dveří. Můžete tak poštovní schránku jemně kamuflovat a začlenit do okolního prostoru.

Design pro oko

Je jen na vás zda se rozhodnete pro poštovní schránky designové nebo naopak pro ty zcela nenápadné. Vyberete si prostě tu, která vás něčím osloví a bude reprezentovat váš názor a vkus hned na začátku vašeho pozemku. Poštovní zásilky tu s námi totiž budou je hodně dlouho.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

StyleMag.cz

In-In.cz

GoldBach.cz

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login