Nůžkové stany skvělé funkce i designu

Zahradní altán skvěle doplní a zkrášlí každý pozemek, ale výstavba a údržba i takového jednoduchého objektu je náročná. Nůžkové stany – praktické a elegantní řešení. Účel nůžkových stanů je zřejmý. Lze v těchto přístřeších konat cokoliv ve venkovním prostoru. Nůžkové stany – ohromná nabídka tvarů, rozměrů a barev. Velkou výhodou těchto výrobků je jejich variabilita. Nůžkové stany se dají za sebou napojit a různě kombinovat, navíc jsou snadno přenosné a smontujete je v minutě bez použití nářadí. Kvalitní nůžkové a párty stany poznáte podle pevnější konstrukce a hrubší tkaniny.

Nůžkové stany
Nůžkové stany

 Nůžkové stany – praktický pomocník

Nůžkové stany. Přivítejme teplé dny nákupem tohoto praktického výrobku, který vytvoří pohodlný prostor pro posezení a zábavu. Grilovací párty jsou v našich končinách stále více, oblíbenější a nebyli by to Češi, kdyby nevyužili nůžkový stan i k jiným účelům. Slouží nůžkové stany jako dočasné skladiště pro drobnou techniku, dřevo, nafukovací bazén, trampolínu pro děti nebo nám stan slouží jako sušič prádla.   Univerzálnost nůžkových stanů je ohromná, lze je postavit, kdekoliv na rovnou plochu například i na dlažbě nebo asfaltu.  Navíc oceníte vzdušnost a snadnou údržbu. Odnímatelné boční stěny skvěle přizpůsobíte aktuálnímu počasí.

170x195_2015-08-04-12-18-352023-big

Nůžkové stany pro zahradní slavnosti

 Nůžkové stany jedinečně zastřeší před nepřízní počasí každou akci – zahradní slavnost, firemní večírek, podnikovou prezentaci, volebních kampaň, výstavu, veletrh a jiné, sportovní, kulturní akce či vesnickou slavnost.  Neumí si především restauratéři své podnikání bez tohoto výrobku přestavit. Nůžkové stany jsou vyrobeny z voděodolného materiálu, který spolehlivě zabrání pronikání vody dovnitř stanu. Chystáte-li větší akci, tak jak již bylo řečeno, propojením nůžkových stanů získáte ideální prostory, kde můžete své hosty pohodlně usadit.

 

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login