Oblíbené pánské svetry

Oblíbené pánské svetry

Jak jste na tom se svým šatníkem? Máte v něm všechno oblečení, které potřebujete, nebo by potřeboval doplnit o „kousky“ na chladnější období. Potřebujete konkrétně pánský svetr nebo rovnou pánské svetry? Na výběr máte z rozmanitých typů. Který vám sedne nejlépe? Vybírejte oblečení podle svého vkusu, postavy, ročního období, ale i příležitosti, pro kterou ho potřebujete.

Moderní pánské pulovry

Výše jsme si nastínili základní parametry, podle kterých můžete vybírat nový svetr. Někdo volí jen podle vkusu, ale chcete-li být systematičtější, zkontrolujte nejdříve, jak si stojí váš šatník a jak je to se svetry pro jednotlivá roční období. Máte dostatek tenkých i silných svetrů? Záleží samozřejmě i na vaší postavě. Silnější muži se nejspíše vyhnou propínacím svetrům. Naopak štíhlým mužům budou slušet. Pěkné jsou třeba propínací svetry na knoflíky. Všeobecně oblíbeným druhem oblečení jsou pánské pulovry. Vypadají dobře a hodí se na různé příležitosti.

Pánské svetry na knoflíky

Ve svetru byste se také měli cítit pohodlně. Každý se cítí pohodlně v jiném typu svetru. Zatímco někteří upřednostňují pánské svetry do véčka, pro jiné je tento výstřih moc a volí raději svetry s kulatým výstřihem či ke krku. Když je zima, můžete šálu nahradit rolákem. Ne každý ho však snese. Rozmyslete si také, jestli si chcete oblékat svetr přes hlavu či máte raději svetry na zapínání. Druhá možnost vám nabízí hned dvě varianty – pánské svetry se zipem a pánské svetry na knoflíky. Obvykle první varianta je ve sportovnějším duchu. Svetry na knoflíky jsou zpravidla elegantní. A jak jste na tom vy? Už máte představu o budoucí podobě vašeho nového svetru, nebo teprve přemýšlíte nad jednotlivými parametry?

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

eKompetence.cz

StyleMag.cz

In-In.cz

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login