Home Bydlení Odmrazování je minulostí – vyplatí se lednice s technologií No Frost?

Odmrazování je minulostí – vyplatí se lednice s technologií No Frost?

by Press Media

Námraza na stěnách mrazáku, nutnost pravidelného odmrazování. Moderní chladničky nabízejí úsporu času díky absenci nutnosti některých úkonů – stačí vybrat tu pravou, s technologií, která se o vše postará namísto vás. Seznamte se s moderními No Frost lednicemi.

Jak samotný název technologie napovídá, žádný led v mrazáku nečekejte. Nejnovější lednice ventilátorem rozptylují suchý chladný vzduch, a tak se nevytváří ledové království, ale pouze podmínky vhodné pro správné a komfortní uchování mražených potravin.

Výhody No Frost

Zapomeňte na stěny a potraviny pokryté ledovou krustou. Už nemusíte odstraňovat led ze stěn mrazničky, ani z potravin a uskladněných pokrmů. Vzduch v mrazících boxech cirkuluje, díky čemuž je teplota mnohem stabilnější a rovnoměrnější, než tomu bylo u starších modelů, kde právě led zabíral místo a dokázal způsobit pěknou neplechu. Oproti ledu vzduch uskladněné jídlo tolik nevysušuje. Nové technologie jsou výhodné také z hlediska uskladnění potravin v lednici. Mikroklima v chladničce pomáhá uchovat potraviny dlouho čerstvé a plné vitamínů.

Odmrazování vzpomínkou

Úkol, do kterého se snad nikomu nechtělo – odmrazování. Lednice s No Frost technologií ušetří vaši energii i dobrou náladu – odmrazování úplně odpadá. Chladnička No Frost vyniká systémem s jedním motorem. Jediný výparník zajišťuje také větrání a úpravu vzduchu. Dochází k eliminaci plísní, zápachu v lednici a tvorbě námrazy. V čem spočívá rozdíl? Chladničky se statickým chlazením nebo ventilátorem fungují na bázi plynu, který proudí v okruzích lednice a mrazáku, dokud není dosaženo požadované teploty. Díky často vznikající námraze však je pravidelné manuální odmrazování nutné minimálně jednou ročně.

  Zahradní nábytek – jaký vybrat pro naši zahradu?

Vyplatí se investice do nové technologie?

Chcete mít čerstvé potraviny správně uskladněny v lednici i v mrazáku? Přejete si zbavit se nutnosti odmrazování? Toužíte po rychlém zamrazení pokrmů a potravin a ještě šetřit kapsu? Pak se nová technologie vyplatí. Investice do lednice s No Frost systémem vyniká úsporou energií, kvalitním uskladněním jídla a dnes již i cenovou dostupností – stačí si vybrat tu pravou.

Jak vybrat kvalitní lednici?

Pokud máte jasno, kolik chcete investovat do nákupu spotřebiče, pak nastal čas vybrat technologii a vzhled lednice. Kromě typu a kombinace lednice s mrazákem je na výběr také mnoho povrchových úprav, barev a dokonce i typů otevírání. Vybírejte s ohledem na celkové uspořádání kuchyně, stejně jako na počet uživatelů v domácnosti – jedině tak vyberete správnou velikost. Vhodná je kromě No Frost nebo No Frost Total technologie také funkce ionizace. Záporně nabité ionty eliminují bakterie a zajišťují tolik důležitou čerstvost potravin.

A jaký je rozdíl mezi No Frost a No Frost Total? V případě No Frost nedochází k námraze v mrazáku, v lednici bývá zvýšená vlhkost a mohou se držet kapky vody v zadní části chladničky. Spotřeba energie je však stabilní. Total No Frost systém funguje pro celý spotřebič, pro mrazák i lednici. V tomto případě není v chladící části zvýšená vlhkost, nehromadí se voda na stěnách lednice a rychle se obnovuje teplota. No Frost nebo No Frost Total či Plus jsou označením spotřebiče, který vám usnadní život a potěší milovníky dobrého jídla – protože i zmrazené potraviny mohou být výtečné.

  Zvolte si jednoduchost a pohodlí – zvolte si postele z masivu

Teď už by nic nemělo bránit No Frost chladničce v cestě do vaší moderní kuchyně.

You may also like

Leave a Comment