Home pro Muže Pánské kraťasy

Pánské kraťasy

by redakce

Během spalujících letních měsíců se budete cítit lépe v prodyšném triku a pohodlných kraťasech. Kraťasy sice nejsou záležitostí formálních událostí (kraťasy jsou přijatelné pouze u chlapců do cca 8 let), ale v poslední době se v obchodech čím dál častěji objevují kraťasy nejrůznějších barev a materiálů – klasické džínové, bavlněné v různých barvách (od decentní černé až po svítivě žlutou) až po teplákové kraťasy pro trávení volného času.

Pánské kraťasy – podle čeho vybírat?

Muži si obvykle vybírají pánské kraťasy tak, aby se v nich cítili pohodlně. Proto nejčastěji sáhnou po nejprostornějších kraťasech, které mají ale velmi nelichotivý dopad na jejich postavu! Místo toho byste se ale u výběru kraťasů měly držet těch samých zásad, jako když kupujete jiné kalhoty. Kraťasy by měly obepínat váš zadek a stehna, aniž by byly příliš těsné.

Pánské kraťasy – čemu se vyhnout?

I když jsou pánské kraťasy módní záležitosti, měli byste se vyhnout jejich nošení do kanceláří, na schůzku s klientem nebo jiné formálnější události. Vyhněte se také příliš jasným, zářivým barvám. Nejenže lákají letní hmyz (zejména mušky), ale je také obtížné je zkombinovat s dalšími kusy oblečení, jako je triko, obuv či bunda. Vyhněte se také kraťasům, ze kterých trčí nejrůznější šňůrky a zipy. S jejich přičiněním se totiž můžete zachytávat o různé předměty.

  Jak nosit šperky a zůstat mužem?

A co materiál?

Protože kraťasy kupujete zejména na letní sezónu, vyhněte se materiálům, jako je vlna a nalon, nechcete-li mít kraťasy vzadu propocené. Bavlna je vždy lepší, i když také ta má své nedostatky – je věčně pokrčená. Vhodné je proto zvolit některý z moderních syntetických materiálů s příměsí z bavlny, které nabízejí vynikající odvod vlhkosti. U nákupu se zaměřte také na délku kraťasů – krátkým šortkám pod zadek v mužské módě již odzvonilo. Vybírejte kraťasy, které končí v dolní polovině vašich stehen, nad koleny.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Tiskové-zprávy.eu     

Aktualitycz.cz

Press-Media.cz

You may also like

Leave a Comment