Párty stany – skvělé řešení pro vaši zahradní party

Máte-li rádi letní posezení na zahradě se svou rodinou, nebo milujete grilovačky s přáteli, tak zajisté již máte ve své výbavě párty stan.  Malé nůžkové stany postačí pro drobnou společnost. Pokud pravidelně slavíte různé události ve velkém stylu, rozhodně se vám vyplatí nákup většího párty stanu. Pro tyto účely vám doporučujeme 3x6m party stan.  Kapacita stanu je už dosti velká a pohodlně se do něho vejde několik stolů a židlí. Není nutné se již obávat nevlídného počasí. Vaši hosté si mohou užívat pohodu ve stanu, aniž by se obávali rozmarů počasí.

Párty stany skladem na T-zboží.cz – dodáme do 2 dní!

Párty stany
Párty stany

Párty stany – zázemí pro skotačivé děti

Párty stany nabízejí nejen stylové a elegantní zázemí, ale také útočiště pro vaše děti. Děti stany milují a čas strávený na přímém slunci, může být pro jejich zdraví škodlivé. Běžně se do párty stanů umísťují pískoviště a další dětské hračky. Vaše ratolesti si zde budou v klidu hrát a vy se nemusíte obávat, že dostanou úpal nebo zmoknou.  Trh nabízí  párty stany v těchto velikostech – 3x3m, 3,5×3,5m, 3x4m, 3x9m, 4x4m, 4x6m, 6,5x9m, 6x8m a 4×8 m. Je na vás pro jakou velikost, se rozhodnete. Mnozí uživatelé využívají tyto výrobky i jako dočasné skladiště nebo si pod stan dávají sušičky s mokrým prádlem.

Mohly by se hodit recepty na párty chuťovky.

Párty stany pro váš odpočinek

Odpočíváte rádi na zahradě, ale vadí vám nepřejícné pohledy od sousedů? I k tomuto účelu slouží párty stany – chrání vaše soukromí. Stačí si pod stan umístit lehátka a už vám nic nebrání k příjemnému odpočinku na čerstvém vzduchu. A kde si můžete kvalitní párty stany objednat za rozumnou cenu? V zákazníky oblíbeném internetovém obchodě t-zbozi.cz. Jejich stany nabízejí stabilitu, pevnost, ale i možnost postavit ho za několik málo minut.  Stejně tak jednoduchá a rychlá je i jejich demontáž.

 

 

 

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login