Home Cestování Plánujete zimní dovolenou? Vyzkoušejte TravelSlevy.cz!

Plánujete zimní dovolenou? Vyzkoušejte TravelSlevy.cz!

by Filip Dr

Chystáte se, vytáhnou svoji drahou polovičku někam na zimní dovolenou? Můžete ji překvapit aktivním zájezdem do hor, nebo odpočinkovým wellness víkendem. Nic není problém, když víte, kde se dá rychle, jednoduše a ještě ke všemu levně sehnat dovolená vašich snů.

Nakupování zájezdů na TravelSlevy.cz

Slevový portál se stává stále častěji cílovou destinací nakupujících a není divu. Nabídka nejrůznějších akcí se neustále zlepšuje a rozšiřuje. TravelSlkevy.cz nabízí vskutku ucelenou nabídku produktů za výhodnou cenu.

Na výběr máte z dovolených v zahraničí, nebo na území české republiky. Také si můžete vybrat, zda chcete jet pouze na adventní trhy do zahraničí, nebo na pořádnou dovolenou.

Silvestrovské pobyty

Jelikož do konce roku zbývají už pouze dva týdny, poslední volné silvestrovské pobyty v hotelech známých lyžařských středisek jsou z velké části obsazeny. Některé hotely, ale nabízí speciální silvestrovské balíčky, které jsou spojeny s wellness, nebo s lyžováním. Výhodou těchhle silvestrovských balíčků je kromě výhodné ceny, také to, že se dá mezi nimi stále poměrně dobře vybrat i na poslední chvíli. Takový druh zájezdů bez problémů najdete i na slevovém portálu TravelSlevy.cz. Silvestrovský balíček si může vybrat každý přesně na míru, tedy pokud jste sportovní typ a preferujete Silvestr strávený na svahu, tak si jistě vyberete některý z balíčků ve známých lyžařských střediskách s množstvím výhod a slev, které využijete přímo na svahu, nebo v hotelu.

 Adventní zájezdy

 Vánoce jsou nejkrásnější svátky v roce a advent k nim neodmyslitelně patří. Navštivte i Vy adventní trhy v Drážďanech, Norimberku, Pasově, Mnichově a mnoho dalších malebných městech. Vezměte sebou i své děti a společně se pokochejte betlémy a jesličkami, poškádlete čerty, ochutnejte pamlsky i svařené víno. Poznejte v tomto období nádherně vyzdobená evropská města topící se v záplavě světel a vůní různých specialit. Advent má opravdu koupelnou atmosféru, proto by byla škoda ji nezažít na vlastní kůži.

  Let balonem - vyhlídkové lety balonem

 

You may also like

Leave a Comment