Home Business Podnikatelská půjčka není luxusem, využít ji může každý

Podnikatelská půjčka není luxusem, využít ji může každý

by Press Media

Přijde ke slovu hlavně tehdy, když máte něco urgentně zaplatit a nedostává se vám finančních prostředků. Faktury nebo složenky nepočkají, někdy máte jako OSVČ i další výdaje, bez nichž by práce ve firmě nemohla probíhat podle původního plánu. A jak zařídit, aby k vám půjčka doputovala co možná nejdříve? Je to vlastně jednoduché, obrátit se na spolehlivého poskytovatele, jenž si na úvěrovém trhu vybudoval solidní pověst. Rychlé vyřízení, nízké úroky a také transparentní jednání, to je přeci velmi důležité!

Rychlá akce, která potěší všechny začínající podnikatele

Stojíte stále ještě na startu svého podnikání, vkládáte naděje do svých schopností, ale nemáte na rozjezd svého plánu dostatek prostředků? Investice jsou na začátku naprosto nutné, nejen proto, že mohou při vhodném využití značně urychlit růst firmy. Podnikatelská půjčka je tedy zcela namístě i v případě, že na vašem živnostenském oprávnění ještě nestihl zaschnout inkoust. 

  Zaměstnávání cizinců v české firmě

Jednoduchá dohoda, postačí jen několik minut

Administrativa spojená s tímto úvěrem je maximálně zjednodušena, všechno důležité se totiž odehraje prostřednictvím internetu. Kolik si lze půjčit a na jak dlouhou dobu? Není důvod k obavám, protože možnosti jsou velmi pestré. Půjčka pro OSVČ totiž myslí na začátečníky i živnostníky, kteří už mají něco za sebou. Jaká jsou tedy základní čísla?

  • Nejméně 5 000 Kč. Půjčit si lze na drobnou elektroniku, kávovar, ale třeba také jiné vybavení. 
  • Maximální částka pro úvěr činí 20 000 Kč. To mimo jiné stačí i na dobrý pracovní notebook. 
  • Splatnost lze nastavit podle potřeby, dva mantinely jsou stanoveny jasně – a sice 7 a 30 dnů. 

Půjčka může být naprosto na cokoliv

Bezúčelový charakter je jasná záležitost, nikdo se nemusí na nic vyptávat a ruku na srdce, nic podobného by nemělo zásadní smysl, že? Ten, kdo si půjčku bere, velmi dobře ví, na co si chce půjčit. Zpovídání pak nemá smysl, zpětné dokladování účtenek nebo faktur za práci už vůbec ne. Jen další zdržení…

  Jak si poradit se smazanými či poškozenými daty na počítači?

You may also like

Leave a Comment