Home pro Ženy Pohádková svatba na statku Benice

Pohádková svatba na statku Benice

by redakce

Svatba na statku je zážitek na který se nezapomíná.Každá svatba bude na historickém statku Benice originální a vy si budete po celý den připadat jako v krásné pohádce. Nezapomenutelné chvíle prožijete při projížďce kočárem taženého spřežením kladrubských koní z hřebčína náležejícího ke statku. Malebná krajina a nádherní koně se budou na vašich svatebních fotografií skutečně vyjímat, a vy i vaši svatební hosté se mohou kochat zvířátky a děti se mohou svézt na ponících a oslících. Obřad můžete zvolit civilní či církevní na nádvoří nebo v okolí statku.

Svatba na statku

Svatba na statku, ochutnejte místní kuchyni

Vyhlášená kuchyně a svatební menu je plně v rukou našeho výborného šéfkuchaře, který nachystá také večerní raut dle vašich požadavků. Pro novomanžele bude zdarma k dispozici nádherné manželské apartmá a pro vaše svatební hosty bude připraveno 11 útulných pokojíčků. Ve spodním patře špejcharu pohodlně usadíme všechny vaše svatebčany, nachystáme raut i stůl na svatební dary a zajistíme vám i kapelu nebo DJ. Prostorná místnost nabízí mnoho variant slavnostní výzdoby a umožňuje spoustu možností řešení svatebních tabulí v kombinaci s dostatečným tanečním prostorem a vhodným gastronomickým zázemím. V den svatby nemáme noční klid ani zavírací dobu, vaše oslavy se tak mohou protáhnout do druhého dne.

Svatba na statku, pokochejte se krásou

Svatba na statku i firemní akce. Krásná okolní krajina a kouzlo historické budovy statku jsou stvořené také pro workshopy i firemní školení. Unikátní trojkřídlá budova barokního statku Benice je ideálním prostorem pro konání nejrůznějších firemních akcí s možností pronájmu středověkého špejcharu s kapacitou až pro 250 osob. Nabízíme velmi atraktivní doprovodné programy, takřka neomezený počet míst pro parkování, rozlehlé louky pro zábavné venkovní aktivity i neomezenou zavírací dobu. Na přilehlých loukách je možné uspořádat oslavy, svatby, firemní akce a zahradní party s grilováním či rautem až pro 1 000 osob.

  Vše za rozumné ceny

You may also like

1 comment

Svatba jako z pohádky v hřebčínu Favory Benice | Stylemag 5.9.2016 - 13:34

[…] Statek v Benicích připomíná doby vlády Františka Ferdinanda d’Este, je vkusně zrekonstruován a vdechne vaší akci romantický historický nádech. Není problém uspořádat svatbu civilní i církevní, vytvořit hostinu a ubytovat hosty. Hostiny se většinou konají v barokním špejcharu nebo na nádvoří. Obrovskou výhodou je lokalizace statku na samotě obklopené lesy a loukami. Budete mít klid, spoustu prostoru pro aktivity a potíže vás nečekají ani ohledně parkování. Spolehnout se můžete na špičkový servis, personál se pokusí splnit vám každé přání. […]

Leave a Comment