Pohádková svatba na statku Benice

Svatba na statku je zážitek na který se nezapomíná.Každá svatba bude na historickém statku Benice originální a vy si budete po celý den připadat jako v krásné pohádce. Nezapomenutelné chvíle prožijete při projížďce kočárem taženého spřežením kladrubských koní z hřebčína náležejícího ke statku. Malebná krajina a nádherní koně se budou na vašich svatebních fotografií skutečně vyjímat, a vy i vaši svatební hosté se mohou kochat zvířátky a děti se mohou svézt na ponících a oslících. Obřad můžete zvolit civilní či církevní na nádvoří nebo v okolí statku.

Svatba na statku
Svatba na statku

Svatba na statku, ochutnejte místní kuchyni

Vyhlášená kuchyně a svatební menu je plně v rukou našeho výborného šéfkuchaře, který nachystá také večerní raut dle vašich požadavků. Pro novomanžele bude zdarma k dispozici nádherné manželské apartmá a pro vaše svatební hosty bude připraveno 11 útulných pokojíčků. Ve spodním patře špejcharu pohodlně usadíme všechny vaše svatebčany, nachystáme raut i stůl na svatební dary a zajistíme vám i kapelu nebo DJ. Prostorná místnost nabízí mnoho variant slavnostní výzdoby a umožňuje spoustu možností řešení svatebních tabulí v kombinaci s dostatečným tanečním prostorem a vhodným gastronomickým zázemím. V den svatby nemáme noční klid ani zavírací dobu, vaše oslavy se tak mohou protáhnout do druhého dne.

Svatba na statku, pokochejte se krásou

Svatba na statku i firemní akce. Krásná okolní krajina a kouzlo historické budovy statku jsou stvořené také pro workshopy i firemní školení. Unikátní trojkřídlá budova barokního statku Benice je ideálním prostorem pro konání nejrůznějších firemních akcí s možností pronájmu středověkého špejcharu s kapacitou až pro 250 osob. Nabízíme velmi atraktivní doprovodné programy, takřka neomezený počet míst pro parkování, rozlehlé louky pro zábavné venkovní aktivity i neomezenou zavírací dobu. Na přilehlých loukách je možné uspořádat oslavy, svatby, firemní akce a zahradní party s grilováním či rautem až pro 1 000 osob.

Press Expres na Facebooku

One Response to "Pohádková svatba na statku Benice"

  1. Pingback: Svatba jako z pohádky v hřebčínu Favory Benice | Stylemag

You must be logged in to post a comment Login