Pohled z ptačí perspektivy

Pohled z ptačí perspektivy

Občas odstoupit od situace, ať je jakákoli, neuškodí. Udělejte si radost a využijte možnosti pohledu z ptačí perspektivy. Staňte se na chvíli pilotem nebo si jen tak užívejte pohled z letadla či vrtulníku na naši matičku zemi.

Vyhlídkové lety nejen po Čechách

Vyhlídkové lety nabízí tolik zážitků. Pohodlně se usaďte a jen se dívejte. A kam? Ptáte se. To je na vás, odkud odstartujete. Vyhlídkové lety Praha nabízí neuvěřitelnou podívanou na hlavní město. Startuje se z letiště Praha Letňany. Prohlédněte si Karlův Most, Pražský hrad a Žižkovskou věž z okénka letadla nebo vrtulníku. Vyhlídkový let vrtulníkem na posvátnou horu Říp vám ukáže přírodu zase z jiného soudku. Velmi lákavá trasa je vyhlídkového letu Bezděz. Máchovo jezero se vám najednou bude zdát tak malé.

Vyhlidkove lety Praha nabízí i noční trasy nad Prahou nebo dokonce romantické lety pro zamilované.

Pokud nejste z Prahy, nemusíte truchlit. V nabídce najdete i vyhlídkové lety Brno nebo vyhlídkové lety Ostrava. Poznejte okolí z různých koutů České republiky.

Chcete řídit letadlo sami?

Ano, je to možné. I vy se můžete na chvíli stát pilotem letadla. Dokonce se nemusíte omezovat pouze na Českou republiku. Doleťte si sami soukromým letadlem, které budete řídit, třeba do Chorvatska, nebo malým letadlem nad Alpy. Je to nezapomenutelný zážitek.

Varianty vyhlídkových letů s možností řídit stroj sami nabízí buď být jen vy a zkušený pilot nebo si s sebou na palubu vezměte své nejmilejší. A ukažte jim, co ve vás je!

Před každým letem vás čeká povinná instruktáž a školení pod vedením profesionálů. Pak můžete nastoupit na palubu letadla či vrtulníku a prožít krásný vyhlídkový let nad Brnem. Čeká vás přistání na letišti a můžete si vyzkoušet nouzové situace, které pilot řeší. Sami poznáte, jestli je to váš šálek kávy.

Všechny dárkové poukazy mají platnost 12 měsíců.

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login