Home Zdraví Pomohu při hubnutí

Pomohu při hubnutí

by svet zeny

Nejedná se o reklamní upoutávku, kterou by nám nabízel nějaký poradce přes zdravé stravování a redukci hmotnosti. Nyní máme společníka do kapsy na výlety, na chutné snídaně plné vitamínů a samozřejmě se nabízí další možnosti, kdy si můžeme dopřát hotovou vitamínovou bombu, která ještě navíc pomáhá v hubnutí. Jedná se o kustovnici čínskou, která má svoji velmi dlouhou historii a jak se zdá například čínská medicína by se bez ní již ani neobešla, je totiž její součástí. Obsahuje mnoho kvalitních látek, které jsou zdraví prospěšné a pomáhají bojovat proti různým neduhům. Navíc má hodně vlákniny a tak sušené plody pomáhají regulovat hladinu cukru v krvi. Vláknina zpomaluje trávení a prodlužuje pocit sytosti. To v podstatě jednoduše reguluje chuť k jídlu.

Nic se nemá přehánět

Jen proto, že je goji berry https://www.nakliceno.cz/goji/ tak skvělá, to neznamená, že ji budeme konzumovat ve velkém množství. To zrovna není moc ideální, protože skutečně stačí tak denně sníst hrst plodů, tím uděláme pro svoje zdraví maximum a můžeme se těšit na další den, kam si ji přidáme, zdali do smoothie nebo na snídani do kaše či jen tak budeme zdravě zobat. Plody sice vypadají jako krásné červené rozinky, ale chutí jsou odlišné a ne příliš sladké, tudíž pár kousků nám bude dostatečně stačit. Goji mají velmi nízký glykemický index, což je v podstatě veličina, která udává, jak potravina ovlivní hladinu cukru po té, co ji budeme konzumovat. Zde to vypadá velmi nadějně.

Kustovnice čínská je dobře dostupná

Dá se říci, že jsme si na ni tak zvykli, že ji zakoupíme nejen ve specializovaných obchodech, ale i kamenných či internetových shopech, tudíž se stala skutečně dobře dostupnou. Není ani divu, vždyť podává skvělé výsledky v našem zdravotním stavu. Skvěle snižuje cholesterol, posiluje imunitní systém, dodává energii a předně pomáhá i při únavě. Díky tomu je skvělé goji zařadit do jídelníčku v době zimního období. Zpomaluje i růst nádorových buněk. Plody jsou bohatým zdrojem vitamínů, minerálních látek a antioxidantů. Co si více přát. 

  Zdravý životní styl

You may also like

Leave a Comment