Home Finance Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte půjčku u finantis.cz!

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte půjčku u finantis.cz!

by Filip Dr

Vánoce už doslova klepají na dveře a řada z nás může být již značně nervózní z toho, zda dokážou potěšit své blízké něčím pěkným pod vánočním stromečkem. Pokud ale nemáte prostředky k tomu, zakoupit vánoční dárky, máme pro vás jednoduché a rychlé řešení! Vyzkoušejte půjčku do 5000 Kč, která je dostupná opravdu pro všechny!

Půjčka do 5000 Kč na 30 dní zdarma!

Zdali potřebujete vyřešit vaši tíživou finanční situaci rychle a jednoduše, toto řešení bude zcela určitě pro vás nejefektivnější. Jaké jsou výhody rychlé půjčky?

Půjčka zdrama

Půjčíme vám až 5000 Kč na 30 dní zdarma. Bez doložení příjmu. Peníze můžete použít na cokoliv.

Bez doložení příjmu

Nemusíte dokládat výši svého příjmu, jednoduše vám postačí k vyřízení půjčky kopie vašeho občanského průkazu, mobilní telefon a bankovní účet.

Peníze ihned

Žádost o půjčku vám zabere minimálně vašeho času a žádat o ni můžete jak v pracovní dny, tak i o víkendu, nebo státních svátcích. Peníze získáte ihned po schválení půjčky a budou vám odeslány na požadovaný bankovní účet.

  Vedení účetnictví a zpracování daňového přiznání za příznivé ceny!

Za první půjčku nezaplatíte nic navíc

Pokud svoji první půjčku zaplatíte včas, máte ji zcela zdarma.

Jak vyřídit rychlou půjčku?

Je to velice jednoduché, stačí nastavit částku, kterou požadujete a datum splatnosti. Poté odešlete formulář s potřebnými informacemi. Dále nahrajete váš okopírovaný občanský průkaz a dokončíte registraci. Během následujících minut budete kontaktováni z důvodu ověření vámi zaslaných informací. A poté se již můžete těšit ze zaslané finanční injekce na váš účet! Více o rychlých půjčkách naleznete na finantis.cz!

Bez poplatků pro nové zákazníky

Ať už si půjčíte částku ve výši 500 Kč, nebo 5000 Kč vždy vrátíte částku, kterou jste si zapůjčili. Žádné poplatky ani úroky u nás nenajdete!

 

You may also like

Leave a Comment