Potřebujete virtuální kancelář? Využijte služby společnosti www.sidloprofirmy.cz

V současnosti je pro mnoho lidí velice lukrativním a lákavým řešením zajistit si svou budoucnost pomocí zajímavého podnikání. Důležité je ovšem zvážit všechny aspekty, které s ním úzce souvisí. Například uvedení jednatelů a společníků firmy, ale také adresu, neboli sídlo společnosti, která bude vedena v obchodním rejstříku. Na výběr máte ze dvou možností. Tou první je pronájem reálné kanceláře, která sebou nese výrazně větší finanční povinnost, nežli využití služeb kanceláře virtuální.

logo2

 

Jak funguje virtuální kancelář www.sidloprofirmy.cz?

Vše je naprosto jednoduché. Vy si pronajmete adresu, na které bude sídlit vaše firma.

V rámci služby virtuální kanceláře si můžete zvolit vše tak, aby vám to maximálně vyhovovalo. Společnost www.sidloprofirmy.cz nabízí možnost přeposílání doručené pošty, služby recepce a s tím spojené vyřizování vzkazů. Uchování došlých zásilek až po dobu jednoho roku.

Pro jednání s klienty budete mít možnost využít jednací místnost s malým občerstvením pro svoji návštěvu.

Díky zákaznickému portálu Asistentka24.cz získáte perfektní přehled nad úkony, které se ve vaší nepřítomnosti ve virtuální kanceláři děly. Můžete si například zkontrolovat stav doručené pošty a zásilek, přehled faktur a úhrady služeb, vzkazy a mnoho dalšího.

sidlo-firmy-klientska-zona

 

Výhody virtuální kanceláře

Proč nepřestěhovat svoji novou, nebo stávající firmu na zajímavou adresu do hlavního města české republiky za velmi výhodných finančních podmínek. Budete mít nové sídlo společnosti, které můžete využít k obchodnímu jednání dle své potřeby. Nemusíte shánět finančně náročné prostory pro svou kancelář. Společnost www.sidlofirmy.cz vyřeší vše za vás a vy se můžete věnovat svému podnikání.

 

.

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login