Home Cestování Poutavá chuť výšin

Poutavá chuť výšin

by Press Media

Na zemi vás jistě čeká mnoho hezkých zážitků, ale věděli jste, že vás ty z nejkrásnějších čekají nad zemí? Přesněji řečeno při letu vrtulníkem. Vypravíte se nad rušné ulice, stříbřité toky řek a klidnou hladinu přehrad. A váš obdiv sklidí i hradní komplex nebo zámecký areál s parkem. Pojďte zažít pohled, co na vás nečeká každý den. Dívejte se na svět z výšky.

Přidejte do alba vzpomínek nové zážitky

Nahoře v oblacích na vás čeká oáza klidu a volného prostoru. Všechny starosti a ruch města zůstává hluboko pod vámi. Skoro se zdá, že nahoru do oblak za vámi nemůže žádná obava, nervozita nebo smutná myšlenka. Tam je místo jen pro pocity úžasu a štěstí. Zážitky z letu vrtulníkem si ponesete dlouho v sobě a radost vám budou přinášet každý den.

Let vrtulníkem neznamená jen další fotku do rodinného alba, na kterou brzy zapomenete, to je zkušenost, co vás změní. Připomínka dne, kdy jste sebrali odvahu a vyzkoušeli si něco nového, netradičního a se špetkou adrenalinu.

  Dovolená v Česku

Dárek pro každou příležitost

let vrtulnikem

Let vrtulníkem Praha je krásným dárkem. Radost udělá pod vánočním stromečkem, při narozeninách nebo jako odměna za hotové zkoušky. Vůbec nejkrásnější příležitostí pro darování skvělého zážitku jsou nejrůznější výročí. Dárek prožijete společně a oslava výročí bude možná ještě krásnější než významný den, který si snažíte připomenout. A co je na takovém dárku zajímavé? Že jeho objednáním strávíte jen pár minut, přesto překoná všechny předchozí dárky, kdy jste při výběru obcházeli mnoho obchodů a lámali si hlavu nad tím, co pořídit.

Vyhlídkové lety nabídnou nejkrásnější místa

Vyhlídkové lety vrtulníkem Praha si můžete vyzkoušet v různých délkách. Půlhodina vás vezme do blízkého okolí a za hodinu a půl si prohlédnete třeba krásy Českého ráje. Hodinový let vám představí například hrad Karlštejn tak, jak jej vídáte na nejkrásnějších pohlednicích. Vypravte se tento víkend někam, kde nebudou zástupy turistů a kde můžete v naprostém soukromí prožívat dlouhé minuty obdivu a úžasu.

You may also like

Leave a Comment