Home pro Muže Retro skútr: Stylovka a praktický dopravní prostředek v jednom

Retro skútr: Stylovka a praktický dopravní prostředek v jednom

by redakce

Na první pohled vypadají jako pozůstatek z dob dávno minulých. Jejich útroby ale ukrývají moderní komponenty a svými jízdními vlastnostmi naprosto vyhovují i náročnějším řidičům. O čem je řeč? O populárních retro skútrech, které svým designem evokují vzpomínky na šedesátá léta minulého století. Pokud vás fascinují tvary původních jednostopých vozidel, okamžitě se do jejich soudobé reinkarnace zamilujete.

Skútry 125 se těší zvýšenému zájmu od roku 2013, kdy vstoupila v platnost nová legislativa umožňující řízení držitelům řidičského průkazu pro skupinu B. Z tohoto důvodu se silnější stroje objevují ve městech stále častěji a specifickou skupinu tvoří právě retro skútry.

K obecným výhodám skútrů patří přijatelná cena, nízké provozní náklady, dobrá ovladatelnost, bezproblémové parkování a v neposlední řadě nezaměnitelný styl.

Vraťme se však ke skútrům v retro provedení. Chcete-li se dostat do centra pozornosti, pořiďte si některý z povedených modelů od značky Kentoya. V současné době najdete v nabídce hned tři různé verze, které pohání 4-dobý jednoválec. Strach z nedostatečného výkonu není na místě – retro skútry uhání rychlostí až 85 km/hod, takže umožňují i poměrně rychle přesuny na delší vzdálenosti.

  Jedinečné herní zážitky ve virtuální realitě
Retro skútr Kentoya LION 125 4T

Kentoya nabízí retro skútry v různých barevných provedeních a na své si tak přijde opravdu každý. Zda sáhnete po modelu LION v dravě červené, SHINE v elegantní šedé, nebo MIU v netradiční modro-bílé, je otázkou vašeho vkusu. V žádném případě nebudete litovat, nový skútr vám okamžitě přiroste k srdci

 

Retro skútr Kentoya SHINE 125 4T

 

Retro skútr Kentoya MIU 125 4T

Nemůžete-li si nyní skútr dovolit v hotovosti, pořiďte si ho na splátky. Kentoya nabízí atraktivní financování formou spotřebitelského úvěru bez navýšení. Více informací o nejdéle působící značce v ČR a kompletní nabídku najdete na www.kentoya.cz.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PRwebs.cz

Profi-články.cz

Profolio.cz

You may also like

Leave a Comment