Home Business Rozmanitost reklamních přednětů

Rozmanitost reklamních přednětů

by redakce

Reklamní předměty se k podpoře značky používají ve světě již desítky let. V České republice toto odvětví nemá sice takto dlouhou tradici, předměty s potiskem loga či názvu společnosti však zaznamenávají též značnou oblibu.

Kde se vzaly reklamní předměty a proč

Boom mohl nastat v podstatě až po roce 1990. Napomohl tomu i rozvoj technologií. Přestože asi nejtypičtěji si vybavíme propisovací tužku, oblíbený je taky potisk na textilie. Pro potiskování předmětů se používá například tampónový tisk, textilie lze zase požadovaným motivem opatřit díky síťotisku.

 

I reklamní předměty podléhají jisté sezónnosti. Oblíbeným obdobím, kdy se v hojné míře objednávají, bývá především to předvánoční, kdy jimi můžete obdarovat svoje zaměstnance. Zaměstnance potenciální je vhodné obdarovávat prakticky kdykoli, ideální příležitost představují nejrůznější veletrhy, výstavy a podobně. O propagačních předmětech tak lze říci, že napomáhají posilovat vzájemné dobré vztahy napříč firmou.

Komu dávat reklamní předměty a které využít

Další zásadní cílovou skupinou příjemců propagačních předmětů jsou samozřejmě i vaši klienti. Důležité vždy z tohoto hlediska je, aby byly tyto drobné reklamní dárky dostatečně kvalitní a aby jim předmět přinesl náležitou užitnou hodnotu. Jedině pravidelným používáním si totiž vtisknou obraz vaší společnosti do paměti. Proto je důležité umět se odlišit od konkurence.

  Co je outsourcing, kde se vzal a proč se nejen pro vedení účetnictví vyplatí?

Tadea nabízí výrobu reklamních předmětů, ale také realizuje vlastní grafické návrhy. Proto je možné navrhnout jednak propagační materiály na míru a zakomponovat je do stávající firemní kultury, ale také vytvořit zcela novou „tvář” celé společnosti dle našeho nápadu. Sem patří logo firmy, vizitky i právě reklamní předměty.

Mezi ty nejoblíbenější patří pro svou praktičnost kromě klasických tužek právě šňůrky na krk opatřené logem, na které lze například pověsit mobilní telefon, dále i reflexní prvky v podobě pásků, náramků a dalšího. A na oblibě neztrácejí ani v současné době klíčenky.

You may also like

Leave a Comment