S léčbou zlomeniny pomůže lék Wobenzym

S první ranní námrazou se započaly dny plné debat o zodpovědnosti za údržbu chodníků. Zda využívat neekologické solení či úměrně řešit posyp štěrkem. Diskutuje se o zimních pneumatikách, podrážkách zimních bot, začíná se to hemžit tabulkami pro chodce, jež nabádají, aby člověk při chůzi po kluzkém podloží dbal svého bezpečí.

Stejně tak, jako se množí zprávy varující před mnohými podzimními úskalími, jako jsou chřipková onemocnění, tak se plní čekárny ortopedických ambulancí. Skoro to vypadá, jako bychom souvislosti mezi příčinou a následkem nejenže nechápali, ale dokonce i vědomě popírali. Jak si jinak vysvětlit pohled na ženu balancující ve vysokých podpatcích na namrzlých chodnících? Výsledek na sebe nenechá dlouho čekat. S vymknutým kotníkem kulháme k lékaři a věříme v  brzké uzdravení.

Nevystavujte se zbytečně rizikům

Lékař však nenabídne očekávaný zázrak, ale operaci. V lepším případě pět týdnů ortézy a klid na domácím lůžku. Ovšem existuje drobný zázrak, který pro sebe udělat můžeme. Jmenuje se lék Wobenzym. Během jakéhokoliv hojení je zásadní dobrá funkčnost imunitního systému, který dodává potřebné protilátky. Klíčovou roli pro nastartování hojivých procesů sehrávají enzymy, biologické katalyzátory, kterých je v těle člověka několik tisíc druhů. Každý z nich má svou specifickou funkci. Obzvlášť důležitý je kupříkladu živočišný enzym trypsin. Ten má významný protizánětlivý účinek a urychluje hojení. Přidáme-li enzymy také zvenčí v podobě enzymatické terapie, skutečně takřka zázračně se zrychlí proces hojení. Omezí se rovněž otoky a bolest se minimalizuje.

Enzymatický lék Wobenzym mějte po ruce

Enzymatický lék Wobenzym je složen z unikátní směsi enzymů. Jeho účinnost je ověřena řadou kontrolovaných klinických studií a rozsáhlým vědeckým výzkumem. Pyšní se více než 40letou léčebnou praxí. Je pravdou, že medici chirurgických oborů doporučují jako základní poúrazovou terapii a prevenci pooperačních komplikací hlavně odpočinek na lůžku. Mimo to však doporučují osvědčenou enzymatickou kúru na podkladě dobrých zkušeností s eliminací zánětu, jež patří k největším postrachům během hojení. Doporučeno je nasadit kúru bezprostředně po úrazu či operaci s prvním příjmem potravy: 2x denně 7 dražé Wobenzymu. Ať je venku námraza či nikoliv dbejte zvýšené opatrnosti. Neběhejte po chodech a snažte se předejít zbytečným úrazům. Tak či tak je vhodné mít po ruce tohoto pomocníka. Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech, proto je vhodné mít tento lék vždy v domácí lékárničce.

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login