Šetříte, nebo plýtváte elektrickou energií?

Dnešní doba je velmi finančně náročná a proto se spousta lidí snaží ušetřit, kde se jen dá. Ovšem někdy se může stát, že máme pocit, že šetříme, a přitom neuváženě utrácíme, aniž bychom si to uvědomovali. Tím největším problémem, kde nám mohou utíkat peníze, je určitě osvětlení.

LED žárovky
LED žárovky

Podle čeho vybíráte žárovky? Pokud podle ceny, tak si buďte jisti, že ve skutečnosti nešetříte. Ono totiž nejlevnější neznamená nejvýhodnější. Při výběru žárovek musíme brát v potaz také spotřebu energie a několik dalších aspektů, abychom zjistili, zda se nám taková koupě skutečně vyplatí. Z tohoto hlediska jsou rozhodně nejvýhodnější LED žárovky, ačkoliv jejich pořizovací cena na to vypadat nemusí. Tento druh žárovek má ale spoustu výhod, které jejich cenu několika násobně převyšují. Ptáte se, jaké výhody to jsou? K příkladu:

  • Vysoký výkon, nízká spotřeba
  • Opravdu dlouhá životnost
  • Vysoká odolnost proti nárazům, otřesům a vibracím
  • Velmi nízká povrchová teplota
  • Okamžité rozsvícení do plného výkonu
  • Nulový obsah rtuti a jiných jedovatých látek
  • Žádný výdej ultrafialového ani infračerveného světla

Zajímá Vás, kolik energie můžete s LED žárovkou ušetřit? Oproti klasickým žárovkám je to až neuvěřitelných 90 %. 6ivotnost dosahuje až 25 000 hodin. Pokud si tedy pořídíte LED žárovku, máte s osvětlením na několik let postaráno. Obrovskou výhodou je i šetrnost k životnímu prostředí. A to nejen kvůli dlouhé životnosti, díky které nevzniká tolik odpadu, ale také kvůli nulovému obsahu jedovatých látek, které jsou u jiných žárovek v celku problém.

Jestliže hledáte obchod, kde koupit LED žárovky nejvýhodněji, potom pro Vás máme Lightpark. Přinášíme Vám širokou nabídku LED diod, SMD LED žárovek a mnoho dalších druhů tohoto velmi výkonného a výhodného osvětlení.

 

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login