Home Auto Moto Seznamte se s 3 nejlepšími pneumatikami od Bridgestone na letošní zimu

Seznamte se s 3 nejlepšími pneumatikami od Bridgestone na letošní zimu

by Press Media
Bridgestone

Značka Bridgesone letos přišla hned se třemi novými modely pneu, které slibují zajímavé vlastnosti i v těch nejhorších podmínkách. Představíme vám dva vynikající celoroční modely a jedny zimní pneu.

Znáte Bridgestone?

Kdybychom se českých řidičů zeptali, jaký je podle nich největší výrobce pneumatik. Nejčastěji by padaly názvy jako Michelin, Goodyear možná Continental, ale Bridgestone by asi hádal málokdo. A přitom je tato japonská značka od roku 2006 největším výrobcem pneumatik na světě.

Zkušenosti s F1 i MotoGP

Značka Bridgestone vyrábí kvalitní obutí, které volí profíci napříč odvětvími. Její pneu jsou pevně spjaty s MotoGP, se závody F1 a také s leteckým průmyslem. Výrobce tak má bohaté zkušenosti s provozem v extrémních podmínkách a díky tomu vyvíjí kvalitní prémiové obutí.

Zimní pneu Bridgestone Blizzak LM001 Evo

Bridgestone Blizzak LM-001 Evo je slibná novinka nadcházející zimy. Jedná se o vylepšenou verzi vynikajícího modelu Blizzak LM001. Kombinuje ověřené vychytávky ze svého předchůdce s nejnovějšími technologickými poznatky. Směrový dezén je vybaven širokými a šikmými drážkami, které rychle odvádějí vodu z běhounu. Snižují riziko vzniku aquaplaningu a zároveň skvěle drží na sněhu. Potěší také nízkým valivým odporem a úsporou paliva.

U celoročních pneu vsaďte na kvalitu

Pokud se vám nechce investovat do letních a zimních sad pneumatik, sáhněte po celoročním obutí, které zvládá mnohé, ale ne tak dobře jako specializované pneu. Vždy je to kompromisní řešení. Když už tedy volíte kompromis, volte ten nejlepší na trhu, ke kterému celoroční obutí Bridgestone rozhodně patří.

Ekologické celoroční pneu Ecopia EP600

Při vývoji celoroční pneu Ecopia EP600 se výrobce soustředil především na ekologické aspekty modelu. Vylepšená pryžová směs v kombinaci s dezénem snižuje valivý odpor a spolu s ním i spotřebu paliva. Díky tomu má obutí Ecopia EP600 i delší životnost. Pneumatiky vás potěší vynikajícím handlingem na různorodých površích.

Přizpůsobivé celoroční pneu Weather Control A005

Celoroční pneumatika Weather Control A005 vyniká svou přizpůsobivostí. Bezpečně vás dopraví z bodu A do bodu B za každého počasí. Díky velkému množství drážek v ramenní oblasti dosahuje obutí nejlepší přilnavosti na mokru ve své třídě. Dezén je uspořádán do tvaru „Z“, čímž zvyšuje tuhost v bočnici a zlepšuje jízdní vlastnosti na sněhu.

Zajímavé modely pneu za dobrou cenu každoročně přináší i méně známé značky. Ale u menších výrobců nemůžete čekat takovou technologickou vyspělost, jakou nabízí pneu

od gumárenských gigantů, kde je nákladný technologický vývoj podpořen i poznatky z testování v extrémních závodních podmínkách. Raději si připlaťte a vsaďte na prověřenou kvalitu od Bridgestone.

  Sháníte kvalitní autodíly pro váš vůz? Podívejte se na www.mjauto.cz!

You may also like

Leave a Comment