Home Zprávy Teribear na Vítkově

Teribear na Vítkově

by redakce

Nadace Terezy Maxové je léty prověřená. Asi nikdo nepochybuje o tom, že Tereza Maxová nadaci založila a provozuje ji s láskou a chutí opravdu pomáhat. Výjimkou není ani právě probíhající akce na vrchu Vítkově. Toto krásné a zeleně plné místo s majestátním památníkem Jana Žižky přímo láká k pohybu. A pohyb je přesně to, na co tato akce každoročně láká. Jen mění svoji lokalitu. Loni probíhala na Letné a účastnilo se jí deset tisíc lidí. Vybralo se bez mála osm milionů korun. Tyto peníze podle samotné Terezy Maxové pomohly minimálně dvěma a půl tisícům dětí. A to už je úctyhodný výsledek.

Aktuálně probíhající zdolávání kilometrů se mohou zúčastnit všichni ti, kteří si koupí čip a připevní si jej třeba na tkaničku u boty. Čip je ke koupi přímo na místě a stojí 200 Kč pro dospělé a 100 Kč pro děti. Poté už se zapojíte svým během, nebo třeba i chůzi na trati, která je na Vítkově dlouhá 1,2 km. Kolikrát si ji proběhnete nebo projdete je čistě na Vás. Běhat s tímto čipem pro Teribear je možné až do konce této akce. Motivací by pro Vás mohl být fakt, že za každý Vámi zdolaný kilometr přispějí dětem partneři akce 50 korunami. Navíc si jako účastníci akce můžete zvolit to, na co konkrétně peníze za Vámi zdolané kilometry věnujete. Na výběr máte z deseti možností, ty najdete přímo na stránkách nadace. Všechny mají samozřejmě spojitost s dětmi. Můžete pomoci týraným dětem, nastávajícím maminkám v nouzi nebo třeba mladým lidem, kteří vyrůstají v dětském domově a rádi by dále studovali.

  Je vaši vášní cestování? Cestujte častěji díky Newgo.cz

Jestli tedy máte chuť udělat něco pro děti a užít si přírody i nádherných výhledů na vrchu Vítkově, neotálejte. Akce trvá do šestnáctého září, takže máte nejvyšší čas.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressExpress.cz

iZpravyDnes.cz

Novinky-Zpravy.cz 

You may also like

Leave a Comment