Home Tiskové zprávy Úprava hmotnosti bez hladovění

Úprava hmotnosti bez hladovění

by redakce

Držením pofiderních diet se dá bezesporu zhubnout, ale asi nemusíme vysvětlovat, že zaplatíte příliš vysokou daň. Tělo, které strádá o důležité živiny, je náchylné na různá onemocnění včetně pozdějšího odvápnění. V mladém věku nám to ještě možná nepřijde, ale následkem nesprávné úpravy hmotnosti si velice koledujeme o problémy v budoucnu.

Zhubněte natrvalo – zhubněte s výživovým poradcem

Spolupráce s vlastním tělem je jako manželství. Když ho budete podvádět – nebude to nikdy fungovat. Hubnutí s výživovým poradcem je 100x účinnější než hladovka. Člověk by měl být trochu soudný a uvědomit si, že pokud se několik let stravoval nezdravě a nepěstoval sportovní aktivity, nemůže očekávat, že bude mít skvělé výsledky za dva týdny. Během dvou týdnů se bezesporu něco zhubnout dá, záleží však, jak! Hladovění přináší jedinou výhodu, že sice zaznamenáte úbytek hmotnosti, ale na úkor svalů – nikoliv tuků. Mezi další negativní dopady na zdraví, které sebou nese hladovka, je nervozita, únava, vyčerpání, stres a jojo efekt. Určitě sami uznáte, že taková úprava hmotnosti nestojí za to.

  Epohledavky.cz nabízí řešení v souladu s platnou legislativou

Úprava hmotnosti je vždy možná

Někdy v 60 letech zahájila slavná modelka Twiggy éru štíhlé linie. Od těch dob ztělesňují pojem krásy hubené ženy. Ty silnější mají mindráky a neváhají utrácet nemalé částky za drastické diety a „zázračné“ pilulky. Co na tom, že jsme se několikrát přesvědčili, že to prostě nefunguje! Pokud chcete skutečně zapracovat na úpravě hmotnosti, pamatujte na to, že stavba těla je geneticky podmíněná. Útlý pas, dlouhé nohy, velká ňadra – zní to krásně, ale mnohdy jde o vzácný dar přírody. Zatímco jeden přibírá snad i ze vzduchu, druhý může ládovat sladké a nepřibere. Neváhejte se zaměřit na zdravý životní styl a udělat pro sebe to, co skutečně lze s pomocí výživového poradce Praha. Buďte však vždy nohama pevně na zemi a nečekejte, že zázraky se plní do tří dnů a nemožné ihned.

You may also like

Leave a Comment