Home Business V King’s Resortu Rozvadov se koná největší pokerový festival v Evropě

V King’s Resortu Rozvadov se koná největší pokerový festival v Evropě

by Press Media

Větší pokerový festival se koná už jenom v Las Vegas. V Evropě nemá podobná akce konkurenci. Řeč je o World Series of Poker Europe, které se koná od 9. října do 5. listopadu. Hráči zde budou bojovat v pokerových turnajích o stovky milionů korun.

Foto: kingsresort.com

Větší pokerový festival se koná už jenom v Las Vegas. V Evropě nemá podobná akce konkurenci. Řeč je o World Series of Poker Europe, které se koná od 9. října do 5. listopadu. Hráči zde budou bojovat v pokerových turnajích o stovky milionů korun.

Pro garantovaných 10 milionů eur se do King’s Resortu Rozvadov sjeli ti nejlepší pokeroví hráči světa. Právě tam se totiž koná World Series of Poker Europe, což je vůbec ten nejprestižnější a největší pokerový festival, který se na evropském kontinentu koná. Kromě slávy a peněz se v deseti hlavních turnají bojuje i o ikonický zlatý náramek, který se jinak než výhrou v turnaji Světové pokerové série vyhrát nedá.

V největším pokerovém casině v Evropě, které vybudoval majitel Leon Tsoukernik takřka z ničeho na louce v Rozvadově, se tato pokerová akce koná už podruhé v řadě. Rozvadov se tak díky tomuto casinu proslavil bez nadsázky po celém světě. Ať už má hráč poker jako koníček, nebo jako hlavní zdroj obživy, náramek z WSOP by alespoň jednou chtěl vyhrát zkrátka každý.

Z nabídky turnajů svou velikostí zápisného jednoznačně vystupuje Super High Roller. Hráči, kteří se budou chtít zúčastnit tohoto turnaje, si totiž musí připravit rovných 100 tisíc eur. Na první pohled se může zdát, že vstup do turnaje v hodnotě nového luxusního vozu, zaplatí pouze naprostý šílenec, nicméně opak je pravdou. Právě v tomto turnaji se očekává největší koncentrace karetních profesionálů.  Není se co divit, že této pokerové akce si všímají i běžná internetová i tištěná média.

Fotbalisté mají totiž Mistrovství světa a pokeroví hráči mají WSOP. A právě WSOP se koná v jednom z nejmenších měst v České republice u hraničního přechodu s Německem. Právě tady v následujících dnech můžete potkat pokerové hráče, které jste dosud vídali pouze v televizi. V Rozvadově se tak například můžete osobně setkat s Philem Hellmutem, nebo Fedorem Holzem. Je známo, že tyto pokerové celebrity vycházejí všem fanouškům velice vstříc a rozhodně nezáleží na tom, jestli jste do casina přijeli na poker, nebo se pobavit u výherních automatů.

  Nebankovní půjčka všem

You may also like

Leave a Comment