Home Bydlení Vchodové dřevěné dveře jsou opět in

Vchodové dřevěné dveře jsou opět in

by redakce

Potřebujete nové dřevěné vchodové dveře? Vybrat si můžete z celé škály výrobků, například bezpečnostní vchodové dveře, dřevěné vchodové dveře z masivu, atd.

Vchodové dřevěné dveře

Pořídit si dřevěné vchodové dveře se zárubní není žádný problém. Je potřeba si vybrat vhodný model, vyberete si například typ prosklení a vzhled dřevěných dveří, pak už jen počkáte nebo provedete montáž.

Vyberte si kvalitní dveře

Nabízíme vchodové dveře, které jsou zatepleny 4 cm hrubým polystyrenem, které jsou vhodné také pro nízkoenergetické domy (únik tepla  U=1,1 W/m2K). Masivní vchodové dveře jsou vyrobeny z vrstveného laminovaného dřeva. Dveřní křídlo dveří je zpevněno ocelovým U profilem uvnitř rámu dveří, čímž je zabráněno jeho deformaci.  Standardní výbavou jsou dva nezávislé zámky s vložkou, čtyři patenty proti vloupání, ale i proti vyražení dveří.

Vstupní vchodové dveře dřevěné jsou velmi zajímavou investicí.  Mají krásný vzhled, skutečně dobře izolují (právě díky silné vrstvě polystyrenu) a jsou tvarově stabilní. Dřevěné vchodové dveře se zárubní nejsou nejlevnější investicí, proto je potřeba vybrat si  skutečně kvalitního dodavatele.

  Jaké jsou rozdíly mezi ping pongem a stolním tenisem?

Dřevěné dveře do domu jsou důležitým prvkem, který významně ovlivní celkový vzhled domu.  Dřevěné dveře jsou kvalitní zabezpečení vašeho majetku, nabízí dobrou odolnost vůči vnějším vlivům. Dřevěné dveře jsou tradiční, například oproti modernímu plastu mají mnohem více užitných vlastností. Vchodové bezpečnostní dveře lze při použití kvalitního kování správně nadimenzovat, velmi přesně tak seřídit jejich chod. Nezbytnou součástí jsou i zárubně, které se vyrábí z lepených hranolů. Nezapomeňte také na prahy vstupních dveří, které jsou rovněž z masivního odolného dřeva. Z hlediska bezpečnosti dveří se dělí na šest tříd, přičemž první třídu představují dřevěné vstupní dveře bez jakýchkoliv bezpečnostních prvků.

You may also like

Leave a Comment