I velké zásilky lze přepravit bez starostí

cargo

 

Nadrozměrná přeprava je povětšinou záležitost, která spolkne mnoho času, úsilí a často také peněz. Je zcela logické, že jednodušeji se přepravují zásilky s menšími a pravidelnými rozměry, nežli atypicky tvarované zásilky. Jako zásilku s atypickými tvary lze považovat i jízdní kolo. Dostat jízdní kolo do krabice již samo o sobě není vůbec jednoduché. Pokud jste však tento úkon zvládli, ale zaslání tohoto poměrně většího balíku je již nad Vaše síly, můžete využít služby spediční firmy Cargo International.

Paleta jako universální prostředek

Jako nadrozměrné zásilky však nemusí být považováno jen jízdní kolo. Zásilka je již nadměrná, pokud přesahuje určité rozměry anebo hmotnost. V obou případech se musí umístit na paletu pro lepší manipulaci při transportu. Palety jsou při přepravě velmi důležité, neboť slouží pro jednoduchou manipulaci pomocí vysokozdvižných anebo ručních vozíků. Právě proto je důležité dbát na důležitost, kterou palety mají. Cargo International si zakládá na individuálním přístupu ke svým zákazníkům, avšak se co se týče balení zásilky, budete si muset poradit sami. Každopádně existují typy pro balení zásilek, kterých lze s úspěchem využít. Tyto tipy lze najít na webových stránkách společnosti Cargo International.

Pošlete a o nic dalšího se nestarejte

Transport zásilek dokáže vytvořit nejednu vrásku na čele. Stačí nejistota a rázem se mohou starosti o bezpečí zásilky stát celodenní nepříjemností. Spedice Cargo International Vám však podává pomocnou ruku, které se vyplatí chytit. K tomu všemu je vhodné uplatnit i další služby, kterými jsou:

  • Sledování zásilky po dobu přepravy
  • Předběžná kalkulace ceny
  • Volitelný termín vyzvednutí zásilky

Je tedy zřejmé, že spolupráce se spediční společností Cargo International bude opravdu příjemná a že ani taková starosti, kterou je přeprava kusových zásilek, Vás nebude nijak zvláště trápit.

 

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login