Virtuální kancelář Praha, nabízí novou možnost jak výhodně podnikat

Začínáte s podnikáním a potřebujete šetřit náklady spojené s pronájmem drahých prostor a třeba i náklady spojené s platem asistentky. Navíc nyní nebudete kancelář využívat stále, stačí Vám mít možnost vyřešit si potřebné nezbytnosti, popřípadě mít k dispozici místnost, ve které povedete jednání s Vašimi obchodními partnery. Pak právě pro Vás je virtuální kancelář dělaná přímo na míru. Neplatíte žádné kauce ani aktivační poplatky. Jednoduše si jen předplatíte variantu služeb, které skutečně využijete, a to na dobu přímo Vámi zvolenou.

Virtuální kancelář
Virtuální kancelář

Jakmile si z nabídky lokalit zvolíte místo, na kterém chcete být k zastižení, můžete si na této adrese založit také sídlo firmy. Zároveň můžete využít pomoci se všemi formalitami, které jsou nezbytné k realizaci této změny. Sídlo vždy reprezentuje firmu a pokud je možnost založit ho, nebo přemístit např. do Prahy, pak není nad čím přemýšlet. Získaná adresa Vám pomůže při obchodních jednáních i při jednání s úřady. Označení Vaší společnosti samozřejmě nebude na budově chybět.

Virtuální kancelář Praha

Zároveň můžete začít využívat moderní a reprezentativní kanceláře i jednací prostory v Praze. Nemůžete si aktuálně dovolit asistentku, nebo byste jejích služeb nevyužili na 100 procent a platit jí by pro Vás tedy nebylo výhodné. Pak využijte balíčku služeb, který zahrnuje profesionální asistentku, která za Vás bude na přidělené pevné lince přijímat vzkazy. Pokud pro Vás bude doručena jakákoli zásilka, bude převzata (jedná se o non-stop službu) a uschována, nebo ji na Váš požadavek přepošleme např. i do zahraničí.

Jste již zavedenou společností a nechcete se vázat k jednomu místu. Zároveň se Vám hodí využívat plně vybavených a moderních jednacích prostor vždy, když to bude zapotřebí. Ať už je Vaším záměrem využít je na školení, nebo obchodní jednání, určitě budete spokojeni. Zkušená recepční přivítá a doprovodí Vaše hosty do místnosti, poskytne jim  také Vámi zvolený catering. Místnost můžete využít třeba jen  na hodinu, strávený čas zde je však pouze na Vás. Virtuální kancelář přináší mnoho možnosti. Vybere si každý.

 

 

 

 

 

 

 

 

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login