Voda pro zdraví i osvěžení

Voda je důležitou součástí našeho života. Stejně jako dbáme o zdravý vzduch a pořizujeme si čističky, měli bychom dbát také na to, co pijeme doma i v zaměstnání. Řešením jsou kvalitní vodní filtry, ze kterých získáme chlazenou, horkou nebo perlivou vodu velice rychle.

Voda do kanceláře i domácnosti

Využívat přístroje na vodu můžete doma i v kanceláři, hotelech i restauracích. Voda je k dispozici okamžitě, dle výběru v nejrůznějších variantách – teplá, studená, bublinková. Díky kvalitnímu filtru je voda ekologicky nezávadná, filtrovaná a vždy čistá. Přístroj nevyžaduje uložení vody v plastových lahvích či barelech, ve kterých by se mohly zdržovat bakterie. Nemusíte se tedy ničeho obávat.

Voda do kanceláře
Voda do kanceláře

Pro výdej horké vody v přístroji je zabudován dětský zámek, aby nešlo k opaření dítěte. Rovněž je monitorována nutnost výměny filtru a vy jste včas upozorněni, že je potřeba jej vyměnit. Samotnou výměnu zvládne každý, bez použití nářadí. Oproti obdobným přístrojům nabízí některé až 75% úspory elektřiny. S rychlostí blesku si můžete nalít chladnou vodu, připravit instantní polévku, kávu či horkou čokoládu.

O automat na vodu nezapomeňte řádně pečovat

Voda z automatu je uzavřena a okamžitě schlazená ve vodních cestách, které jsou uzavřeny. Nemusíte tak přístroj složitě rozebírat a dezinfikovat.  Voda by se měla spotřebovat co nejdříve. Přístroj umístěte na suchém, čistém a větratelném místě. Rozhodně jej nestavějte k tiskárně, na přímé slunce nebo blízko topení.

Velký výdejní prostor umožní naplnit hrnky, kelímky i velké lahve potřebným množstvím vody. Kapacita chlazení je 30l za 1 hodinu. V případě, že přístroj zrovna nevyužíváte, přepne se do spícího režimu, který sníží spotřebu energie, například v noci či o víkendu.

Press Expres na Facebooku

3 Responses to "Voda pro zdraví i osvěžení"

  1. Pingback: Kvalitní vychlazená voda do kanceláří | Zprávy Dnes

  2. Pingback: Zdravotně nezávadná a filtrovaná voda | Tiskové Zprávy

You must be logged in to post a comment Login