Home pro Ženy Vybav se na jaro stylově s Roxy

Vybav se na jaro stylově s Roxy

by redakce

Značku Roxy jistě zná každá mladá slečna. Jde o slavnou značku, která se zprvu věnovala pouze výbavě pro vodní sporty. Až po pár letech se věnovala také džínům a zimnímu oblečení. Dnes je značka ikonická a s jejím označením si můžete pořídit celý outfit i s doplňky!

Dámské oblečení Roxy

V nabídce, za kterou nemusíte nikam cestovat, stačí si ji rozkliknout na Answear.com, najdete praktická, ale velmi stylová Roxy dámská trička s potisky i bez. Vybrat si můžete jednoduché modely jedné barvy, ornamenty všech barev, nebo nápisy, které vás vystihnou. Vybrat můžete však také Roxy topy, které jsou základním kouskem v každém šatníku.

Když je zjara ještě chladno

Kromě triček a topů je však potřeba pomyslet ještě na teplejší vrstvy, které zahřejí brzy na jaře, kdy nemá sluníčko pořádnou sílu. Roxy mikiny proto nesmí chybět v nabídce stylového dámského oblečení, a nesmí chybět ani ve vašem šatníku. Jedná se o nevšední kousky, které doplní váš sportovní outfit, ale také každodenní školní či ten nakupovací, ve kterém se chcete cítit pohodlně, ale stále chcete vypadat opravdu dobře. Roxy mikiny jsou stejně jako Roxy dámská trička v nabídce v mnoha barvách, provedeních, se zipem i bez, s kapucí i bez… Vybere si zkrátka každá slečna i žena!

  Jak na zdravé hubnutí?

Roxy znamená víc, než oblečení

Jak již bylo řečeno, Roxy se nejdříve zaměřovalo na vodní sporty, proto v nabídce nechybí plavky. Kromě toho je však dobré poohlédnout se také po doplňcích, rozhodně nebudete litovat. Roxy přišlo na trh s mnoha originálními taškami, které lze lehce zkombinovat s každým jarním outfitem a hodí se jak do školy, tak do města nebo na víkend na chatu. Doplnit svoji tašku můžete také o novou stylovou peněženku, protože s takovou se bude nakupovat i cestovat mnohem lépe.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-News.cz

PR-články.cz

e-Žena.cz

You may also like

Leave a Comment