Vybíráme pánské sako

Vybíráme pánské sako

Pánská moderní saka

Pánská saka nosí muži jako součást obleku, ale také si můžete vybrat toto oblečení samostatně. Jak si vybrat sako, které vám skutečně sedne a ve kterém budete vypadat dobře? Najděte si svůj oblíbený „kousek“ tohoto oděvu.

I vy si chcete vybrat pánské sako? Nejdříve si rozmyslete, k jakému oblečení ho chcete nosit a jak v něm chcete vypadat. Má jít o pánská moderní saka, ve kterých budete velmi elegantní, nebo byste rádi vypadali neformálně. Velmi pěkně vypadají pánská sportovní saka. Vezmete-li si ho v kombinaci s džíny, dosáhnete ležérního stylu.

Pánská sportovní saka

A na co ještě při výběru saka myslet? Důležité je trefit se do správné velikosti, abyste v něm nevypadali jako „hastroš“ a zároveň vás nikde netáhlo. Myslete i na dostatečnou délku. Mělo by mít zhruba patnáct centimetrů pod pás. Šíře zad by měla odpovídat šíři zadního dílu. Střih vybírejte podle postavy. Prohlédněte si u saka také to, jak jsou řešené knoflíky, a soustřeďte se i na další prvky, které sako ozvláštní. Takovým prvkem mohou být například nášivky na loktech. Saka jsou různých barev, ale i s rozmanitými vzory. Pokud jste se rozhodli pro vzor, dejte si pozor, aby se vám sako povedlo vhodně zkombinovat s ostatním oblečením. Sako je prvek oblečení, který vám dodá šmrnc. Ovšem aby tomu skutečně tak bylo, je důležité ho pečlivě vybrat a vhodně skloubit s ostatním oblečením.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

StyleMag.cz

In-In.cz

GoldBach.cz

 

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login