Vybíráme pánské sako

Pánská moderní saka

Pánská saka nosí muži jako součást obleku, ale také si můžete vybrat toto oblečení samostatně. Jak si vybrat sako, které vám skutečně sedne a ve kterém budete vypadat dobře? Najděte si svůj oblíbený „kousek“ tohoto oděvu.

saka

I vy si chcete vybrat pánské sako? Nejdříve si rozmyslete, k jakému oblečení ho chcete nosit a jak v něm chcete vypadat. Má jít o pánská moderní saka, ve kterých budete velmi elegantní, nebo byste rádi vypadali neformálně. Velmi pěkně vypadají pánská sportovní saka. Vezmete-li si ho v kombinaci s džíny, dosáhnete ležérního stylu.

Pánská sportovní saka

A na co ještě při výběru saka myslet? Důležité je trefit se do správné velikosti, abyste v něm nevypadali jako „hastroš“ a zároveň vás nikde netáhlo. Myslete i na dostatečnou délku. Mělo by mít zhruba patnáct centimetrů pod pás. Šíře zad by měla odpovídat šíři zadního dílu. Střih vybírejte podle postavy. Prohlédněte si u saka také to, jak jsou řešené knoflíky, a soustřeďte se i na další prvky, které sako ozvláštní. Takovým prvkem mohou být například nášivky na loktech. Saka jsou různých barev, ale i s rozmanitými vzory. Pokud jste se rozhodli pro vzor, dejte si pozor, aby se vám sako povedlo vhodně zkombinovat s ostatním oblečením. Sako je prvek oblečení, který vám dodá šmrnc. Ovšem aby tomu skutečně tak bylo, je důležité ho pečlivě vybrat a vhodně skloubit s ostatním oblečením.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

StyleMag.cz

In-In.cz

GoldBach.cz

 

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login