Home Tiskové zprávy Vychytávky, které vám pomohou se stěhováním

Vychytávky, které vám pomohou se stěhováním

by Press Media

Jelikož je stěhování poměrně zdlouhavý proces, a to nezávisle na tom, jestli se pouštíte do stěhování v Praze nebo jinde v ČR, vyplatí se znát několik vychytávek, které vám se stěhováním rozhodně pomůžou. K předním vychytávkám patří například to, že se vyplatí najmout si profesionální stěhováky, jelikož ti přesně vědí, jak ke stěhování přistupovat, aby bylo stěhování rychlejší, efektivnější a bez zbytečné ztráty drahocenných nervů. Kromě využití služeb stěhování máme i řadu dalších tipů, jak ke stěhování přistupovat, abyste na něj vzpomínali s radostí. 

Krabice si označte názvem pokoje

Abyste po přestěhování nemuseli zdlouhavě hledat jednotlivé věci, které jste si sbalili, v ideálním případě si každou krabici nadepište, a to názvem pokoje, do kterého dané věci patří. Hravě tak najdete prostěradla nebo ložní povlečení nebo případně nádobí či knihy do pracovny. Pokud vám toto označování krabic nevyhovuje, popište si krabice písmeny A-C. Krabice s popiskem A budou obsahovat ty nejdůležitější věci, které potřebuje co nejrychleji vybalit, krabice označené písmenem C budou obsahovat věci, které nemusíte vybalit akutně a ihned. 

  Ponořte se do světa her s počítačem Lenovo IdeaCentre Y710 Cube

Než věci rozmontujete, vyfoťte si je

Pravděpodobně už nikdo nemá u sebe manuál na to, jak složit polici nebo jak zapojit televizi. Proto než se pustíte do demontování všeho, co chcete přestěhovat, nejdříve si všechno vyfoťte. Uděláte si takový fotografický manuál, který bude daleko čitelnější a jasnější než jakékoli jiné návody, které jste dříve obdrželi v krabici s nábytkem nebo zařízením. 

Ke každé věci přistupujte jinak

Při balení byste měli ke každé jednotlivé věci přistupovat trochu jinak. Například oblečení je dobré rozdělit si na sezonní a aktuální, abyste pak nemuseli vybalovat v novém příbytku všechny krabice. Knížky se zase vyplatí dávat do menších krabic, ideálně pak do takových, které nejsou papírové nebo z kartonu. Tím předejdete protrhnutí krabice a vysypání knih. A co se týče křehkých věcí, každou takovou věc se vyplatí zabalit zvlášť do folie nebo papíru, případně do starého oblečení, které může sloužit jako vycpávka.

You may also like

Leave a Comment