Home Business Výhody samonosných bazénů

Výhody samonosných bazénů

by Filip Dr

Myslet na pořízení bazénu teď, uprostřed zimy? Léto se může zatím zdát v nedohlednu, ale už teď je vhodná doba pro řešení projektu vašeho nového zahradního bazénu. Pokud se rozhodnete neotálet a prozkoumáte nabídky firem, které se výrobou a instalací bazénů zabývají, zjistíte, že existuje několik základních typů bazénů. K těm nejpopulárnějším patří takzvané samonosné bazény. Co stojí za jejich oblibou, čím se liší od ostatních typů bazénů, kolik stojí a jaké výhody jsou s nimi spojeny?

Co je to vlastně samonosný bazén?

Samonosný bazén se na připravené místo pouze osadí – kromě instalace a přípravy terénu tak není třeba na místě provádět stavbu samotného bazénu. Vany bazénu bývají vyráběny v typizovaných tvarech, přičemž mezi ty nejčastější patří moderní obdélník se zaoblenými rohy, klasický obdélník, ovál a kruh. Každý z těchto tvarů má specifickou výhodu. Obdélníkové samonosné bazény vypadají moderně, zatímco čím více jsou hrany vany zaoblené, tím lepší cirkulace vody je dosaženo.

  Křesla a židle pro pohodlné sezení ve Vaší kanceláři

Kdo vyrábí samonosné bazény?

Jednou z nejznámějších a nejoblíbenějších firem, které se výrobě a montáží venkovních samonosných bazénů věnují, je česká společnost Albixon. Na trhu působí již více než 20 let. K základním charakteristikám samonosných bazénů Albixon patří:

  • Použití kvalitních, zdravotně nezávadných, materiálů
  • Jednoduchost instalace
  • Dlouhá životnost vany
  • Odolnost vůči bazénové chemii

Pokud si chcete pořídit bazén, chcete ušetřit a přitom se vám ho nechce stavět svépomocí, je samonosný bazén jasnou volbou. Využijte výhodných zimních cen a prozkoumejte nabídku samonosných bazénů společnosti Albixon. Budete díky tomu moci ušetřit a vše se zvládne připravit s předstihem. Jakmile začnou hřát první letní paprsky, budete si ihned moci užít koupání ve vašem novém samonosném bazénu.

You may also like

Leave a Comment