Home Cestování Vzlétněte s námi do nebeských výšin!

Vzlétněte s námi do nebeských výšin!

by Press Media

Máte ve svém okolí někoho, kdo slaví významné životní jubileum a přemýšlíte, jaký dárek mu dát? Naše společnost,, pilotem na zkoušku“ je pro vás tím nejlepším řešením. Zavolejte na naše objednávková telefonní čísla a vyjednejte s našimi zaměstnanci nějaký vyhlídkový let, anebo přímo naplánujte pro oslavence let kterýmkoliv z našich moderních letadel, či vrtulníků. Obdržíte od nás krásný dárkový popukaz v dárkovém balení, jež má platnost 12 měsíců a můžete darovat vyhlídkový let nad Prahou, vyhlídkový let nad Ostravou, vyhlídkový let nad Brnem a jinými velkými městy naší republiky. Máte jedinečnou možnost sami pilotovat letadlo se zkušenými instruktory a tím si splnit sen o létání.

Nezapomenutelný zážitek na celý život

Není nic krásnějšího, než vzlétnout nad mraky, a vidět svět z ptačí perspektivy. Díky nám můžete nejen sami pilotovat letadlo a vžít se tak do role pilota, ale především máte prvotřídní možnost absolvovat romantický vyhlídkový let nad Brnem, poznat tak nikdy nekončící adrenalin a vytvořit si ty nejúžasnější vzpomínky na celý život. Nemusíte mít vůbec žádné obavy. Náš realizační tým se o vás při každém vyhlídkovém letu postará a to od samotného plánování, až do nástupu na palubu letadla, či vrtulníku. Všichni naši cestující jsou pojištěni až do výše 250 mil. EUR, takže se nemusíte obávat žádného většího rizika. Navíc naši piloti a instruktoři patří mezi prvotřídní jedničky ve svém oboru, vlastnící veškeré potřebné licence a certifikáty. Postaráme se o to, aby pro vás vyhlídkový let s naší společností byl vaším splněným snem.

  Je vaši vášní cestování? Cestujte častěji díky Newgo.cz

Vzlétáme z více než dvanácti letišť v ČR

Realizujeme vyhlídkový let Ostrava, vyhlídkový let Praha, vyhlídkový let Brno a další vyhlídkové lety z celé řady našich významných letišť, jako je například Plzeň, Příbram, Benešov, Roudnice, Sázená, Mladá Boleslav, Hradec Králové, Benešov a další. Zarezervujte si let na našem telefonním čísle uvedeném na webových stránkách společnosti. Mezi nejprodávanější zážitky patří bezesporu lety vrtulníkem, lety nad Beskydy a takzvané lety,, Pilotem na zkoušku“. Vše co děláme, děláme pro své klienty. Snažíme se navodit neopakovatelnou atmosféru při každém vyhlídkovém letu a vykouzlit vám úsměv na tváři vždy a při jakékoliv situaci. Zažijte nevídané a leťte s námi!

You may also like

Leave a Comment