Zájem o pobyt v Lázních Luhačovice stoupá

Akciová společnost Lázně Luhačovice se dlouhodobě snaží potvrzovat pozici lázeňské jednotky v Luhačovicích garancí kvalitní léčby s využitím přírodního léčivého zdroje, kvalitou ubytovacích kapacit, do kterých každoročně investuje, i atraktivní nabídkou.

Lázně Luhačovice
Lázně Luhačovice

,,Zájem o naše lázně nás velmi těší. Z údajů vyplývá, že klienti se postupně učí nespoléhat na nabídky last minute, ale z roku na rok ve větším předstihu si rezervují svůj pobyt. Velmi si vážíme klientů, kteří vynaloží své prostředky jako investici do zdraví, přestože mají širokou škálu možností strávení dovolené v České republice a ve světě. Na následující rok jsme připravili novinky v pobytech – TOP pro každý věk s využitím luxusního wellness centra v hotelu Alexandria nebo Ve víru tance s Janem Onderem a Lucií Hunčárovou. Klienti tak budou mít možnost nasát atmosféru Star dance a nechat se hýčkat v největším wellness centru v Luhačovicích,” uzavřel J. Dědek.

Lázně

Akciová společnost Lázně Luhačovice neustále zlepšuje a rozšiřuje nabízené služby, což oceňuje stále větší počet lázeňských hostů. Kromě lázeňských a wellness pobytů lázeňské město ležící v malebném údolí Bílých Karpat nabízí bohatý kulturní program a neopakovatelnou architekturu, kterou mu vtiskl slovenský architekt Dušan Jurkovič. Pokud chcete udělat něco pro své zdraví nebo jen zrelaxovat, navštivte jedny z nejkrásnějších lázní u nás. Vsaďte na tradici a kvalitu lázeňské péče, Lázně Luhačovice k tomu přímo vyzývají.
Více informací je na: www.HotelAlexandria.cz , http://zpravyaktualne.cz/

 

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login