Domů » Bydlení » Zajímá vás prodej obrazů?

Zajímá vás prodej obrazů?

by redakce

Máte doma přebytečné obrazy různých autorů i rozmanitých druhů stylů? Rádi byste udělali radost cenností, která není pro váš vkus to pravé, jiným sběratelům však udělá mnoho potěšení? Prodej obrazů je dnes jedním ze způsobů, jak obohatit trh cenností a uměleckých děl.


Jakou nabídku představuje prodej obrazů?

Při internetovém prodeji nebo přímo v galerii si můžete zakoupit umělecké obrazy, ale také je prodat. Nabídnout můžete  malované obrazy do bytu i galerie, obrazy nejen českých malířů, obrazy na stěnu, žádané jsou akvarely, olej na plátně, perokresby a další.

Prodej obrazů umožňuje současným českým výtvarníkům prosadit se a zviditelnit, zároveň čerstvým absolventům akademie i vysokých uměleckých škol prorazit do světa již známých a oblíbených umělců. Prodej obrazů nabízí často také unikátní velkoformátová umělecká díla různých výtvarných technik.

Prodej obrazů

Kde a jakým způsobem probíhá prodej obrazů

Prodej obrazů probíhá několika způsoby, nejjednodušším je vybrat si obraz v online galerii, nebo se rovnou osobně vydat do některé z galerií, která právě prodej obrazů uskutečňuje. Moderní obrazy i jiná umělecká díla si můžete koupit či prodat i prostřednictvím aukcí nebo na vernisážích.

Prodej obrazů nabízí příležitost zakoupit sobě či svým blízkým originální dárek, stačí se zaměřit na jejich konkrétní vkus či styl vybavení domácnosti, a pořídit jim tak obraz na stěnu, který přesně zapadne do jejich stylu i způsobu života. Je často velmi těžké vybrat jediný z mnoha motivů a druhů obrazů, zaměřte se vždy na své pocity a dojmy, které obraz vyzařuje, jistě se vám podaří vybrat ten pravý. Zútulněte si svůj byt například zajímavým portrétem,  tajemným zátiším, či malebnou krajinou. Obrazy jsou dnes krásným a estetickým doplňkem každé domácnosti.

  Když zařizujete podkrovní pokoj: na co si dát pozor?

Galerie Kodl

Národní 7, Praha 1, 110 00

Otevírací doba:
Po – Pá 10:00 – 18:00 hod.

tel.: +420 251 512 728
mobil: +420 602 327 669
e-mail: galerie@galeriekodl.cz
web: www.galeriekodl.cz

You may also like

Leave a Comment