Žaluzie nemusí být klasické

Bojujte nadčasovostí! Pořiďte si moderní žaluzie

Možná máte doma obyčejné šedivé plastové žaluzie, které jsou funkční, ale pro interiér to není estetický, moderní prvek. Žaluzií se vzdát nemusíte, my vás však v dnešním článku provedeme několika provedeními, které nabízí společnost Louver s.r.o. se zaměřením na interiérové i exteriérové řešení zastínění.

Římské žaluzie
Římské žaluzie

Horizontální žaluzie

Praktické a snadno ovladatelné jsou klasické horizontální žaluzie. Jsou ovládané řetízkem, provázkem nebo tyčkou a tento mechanismus umožňuje naklápění lamel a tím možnost regulovat světlo v místnosti. Takové možná máte v oknech právě vy, ty od Louver.cz se však lidí elegantností. Sami si můžete zvolit barvy, design a dokonce možnost ovládání na elektromotor.

Plisé žaluzie

Tento typ žaluzií představuje speciální textilii s ohyby, které připomínají harmoniku. Tyto žaluzie jsou univerzální, lze je přizpůsobit jakémukoliv tvaru okna. Plisé žaluzie navíc umožňují zastínit pouze část okna – horní, dolní, zkrátka tu, kterou potřebujete zastínit. Je zde navíc možnost kombinace dvou látek, čímž lze vytvořit tzv. typ zastínění Den&Noc – transparentní zastínění na den a látkové, zatemňující využijete v noci.

Záclonové žaluzie

Záclonové žaluzie spojují záclonu společně se stínícím prvkem v jednotný elegantní prvek interiéru, který je funkční a lze jím regulovat světlo v místnosti. Tento typ řeší přistínění na den a zatemnění na noc. Systém je přitom klasicky lamelový a lze jej libovolně regulovat. Vybrat si navíc můžete s horizontálního nebo vertikálního provedení.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie se do nedávna objevovaly hlavně v kancelářích. Postupem času však vznikly technologie, díky kterým lze žaluzie potisknout vzory dle přání zákazníka. Rázem nejde pouze o praktický doplněk interiéru.

Dřevěné a bambusové žaluzie

Máte-li rádi elegantní design, potěší vás možnost dřevěných a bambusových žaluzií, které mají UV povrchovou ochranu a zaručují tak dlouhodobou stálobarevnost oproti látkovým žaluziím. Bambusové žaluzie lze využít i v prostorách s vysokou vlhkostí, jsou tedy skvělé do koupelny nebo zimní zahrady, neboť jim nevadí ani teplotní nestálost. Dřevné žaluzie potom vypadají nadčasově a velmi luxusně. Jsou přírodní, ale díky povrchovým úpravám lze zajistit zachování struktury dřeva, nebo barevné přelakování.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz  

Press Expres na Facebooku

One Response to "Žaluzie nemusí být klasické"

  1. Pingback: Žaluzie ochrání vaše soukromí | Press Express

You must be logged in to post a comment Login