Změna pro Prostějov chce zastavit dlouholetou koalici

Změna pro Prostějov chce zastavit dlouholetou koalici

Prostějov – Tak to tu ještě nebylo! Po šestnácti letech, kdy v Prostějově vládne ČSSD a ODS přichází také do našeho města změna. O posty v zastupitelstvu se bude ucházet také kandidátní listina Změny pro Prostějov v čele se známým živnostníkem a aktivním občanem Janem Navrátilem.

Konečně se v Prostějově našla síla, která má v plánu oranžovomodrou koalici zastavit. „Předchozí vláda města je spojena s aquaparkem za 240 milionů, nevýhodnou smlouvou s investorem, kvůli níž bude v centru města další obchodní centrum či masivní podporou Tenisového klubu v podobě výběrového řízení na marketing,“ nechal se slyšet lídr Jan Navrátil. Dodal, že městský rozpočet je vyrovnaný jen za cenu rozprodeje majetku a vyčerpání rezerv.

Změna pro Prostějov

„My chceme, aby radnice byla transparentní, aby zveřejňovala celé své účetnictví. Zároveň chceme zavést participační rozpočtování, aby o části městských peněz rozhodli sami občané města,“ doplnil Petr Kapounek, který za Změnu pro Prostějov kandiduje z druhého místa.

Prostějov

Program Změny pro Prostějov je skutečně ambiciózní, přináší plán do všech městských oblastí. Architekt František Fröml, který se uchází o přízeň voličů z třetího místa kandidátky, zmínil výsadbu jižního pásu zeleně. Čtvrtá na kandidátce, ředitelka domova pro seniory Věra Palacká má zase plán, jak pomoci sociálním službám ve městě.

Na kandidátní listině se vyskytují známé prostějovské osobnosti. „Zmíním třeba předsedkyni ochránců přírody Eva Zatloukalovou, evangelického faráře Jana Juna či fotografa Boba Pacholíka, který kandiduje ze symbolického posledního místa kandidátky,“ nechal se slyšet pátý kandidát Ivo Lužný.

Změna pro Prostějov je tu a chce změnit naše město. Spolu a lépe!

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz    

Tiskové-zprávy.eu   

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login