Zmrzlinové stánky za rozumnou cenu pořídíte u společnosti www.zmrzlinove-stanky.cz

Ta tam je doba, kdy se zmrzlina prodávala z různých okének, samoobsluh a cukráren. V dnešní době si kvalitní zmrzlina vyžaduje kvalitní zmrzlinový stánek od firmy Almita. Tyto zmrzlinové stánky splňují ty nejpřísnější hygienické předpisy a nároky na obsluhu.

Jelikož se kvapem přiblíží letní sezóna a spotřeba zmrzliny rapidně stoupne, je potřeba na to myslet již nyní a zamyslet se nad výběrem toho správného prodejního stánku, který přiláká nejednoho milovníka zmrzliny.

dkdk

Co společnost www.zmrzlinove-stanky.cz nabízí?

 Naše společnost nabízí nadstandardní servis a kompletní řešení. Od výroby zmrzlinového stánku, přes jeho dopravu na místo určení, připojení k síti s možností jeho kompletního vybavení, včetně zainvestování a pojištění. Na vás už zůstává jen milá obsluhaJ. Naše společnost je dále schopná zajistit kvalitní a atraktivní reklamní polepy na přání i toho nejnáročnějšího prodejce.

jdjd

Naše zmrzlinové stánky se mohou pochlubit nejvyšším hygienickým standardem

V prvé řadě je to nerezové provedení interiéru a pozinkovaná konstrukce zmrzlinového stánku. Celé toto provedení je téměř bezúdržbové a nevyžaduje žádné další finanční náklady, což uvítá každý zkušený i začínající prodejce. Naše zmrzlinové stánky zaručují komfortní prostředí pro obsluhu, vynikající protipožární bezpečnost a to vše díky tepelné izolaci, z PUR panelů ze kterých je zkonstruován, toto vše je doloženo potřebnými atesty.

Dodací lhůty a dostupnost zmrzlinových stánků www.zmrzlinove-stanky.cz

Naše společnost má základní zmrzlinové stánky skladem a co nemáme, to dodáme. Běžná dodací lhůta je 4-6 týdnů a to podle přání a náročnosti na vybavení budoucím nebo stávajícím prodejcem. Po dohodě vám samozřejmě rádi předvedeme náš reprezentační stánek a volba bude již jen na vás. Těšíme se na setkání s vámi u nás.

Press Expres na Facebooku

You must be logged in to post a comment Login